کد خبر: 691475 A

با حکم وزیر علوم؛

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی، علیرضا خاوندی را به سمت «رئیس پژوهشگاه مواد و انرژی» منصوب کرد.

به گزارش ایلنا، در حکم انتصاب منصور غلامی خطاب به خاوندی آمده است:

با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جناب‌عالی و بر اساس پیشنهاد معاون محترم پژوهش و فناوری به موجب این حکم به سمت رئیس پژوهشگاه مواد و انرژی منصوب می‌شوید.

پژوهشگاه مواد و انرژی از قدیمی‌ترین و بزرگ‌ترین مراکز پژوهشی کشور است که در شرایط کنونی توانایی رفع بخشی از نیازهای فناورانه کشور را دارد لذا، از جناب‌عالی انتظار می‌رود با توکل به خداوند سبحان، برپایه قوانین، سیاست‌ها و برنامه‌های دولت تدبیر و امید و با همکاری اعضای هیئت علمی و کارکنان، مأموریت‌های پژوهشگاه را در سطح ملّی تبیین و آنها را به نحو احسن به انجام رسانید.

همچنین شایسته است استفاده بهینه از امکانات موجود را برای تحقق مأموریت های پژوهشگاه در صدر امور قرار داده و با همکاری سایر مؤسسات آموزش عالی، ارگان‌ها و سازمان‌های دولتی و غیر دولتی، زمینه مناسب را برای تولید دستاوردهای پژوهشی نوآورانه و فناورانه در حوزه تخصصی پژوهشگاه با هدف حل معضلات و چالش‌های ملّی و روز کشور فراهم سازید.

امید است با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در حفظ بیت‌المال بکوشید و نهایت اهتمام خویش را در اِعمال سیاست‌های مؤثر در صرفه جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و انضباط اداری، رعایت مقررات مالی ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن پژوهشگاه به کار بندید.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری همچنین در نامه جداگانه‌ای از خدمات سید محمد تقی صالحی، رئیس سابق پژوهشگاه مواد و انرژی در زمان تصدی مسئولیت این پژوهشگاه قدردانی کرد.

منصور غلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر