کد خبر: 691246 A

در جلسه امروز شورای شهر تهران بهای بازدید از فاز یک باغ پرندگان از ۴ هزار تومان تا ۸ هزار تومان افزایش یافت و بهای بازدید از مجموع فاز یک و دو ۲۳ هزار تومان تعیین شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در یکصدمین جلسه شورای شهر تهران، کلیات لایحه اصلاحی تعیین نرخ جدید بازدید از باغ پرندگان با ۱۶ رای موافق و ۱ رای مخالف تصویب شد. ‌

بر این اساس؛ اعضای شورای شهر تهران حین بررسی جزئیات این لایحه اصلاحی، با افزایش بهای بازدید از باغ پرندگان تا ۲۳ هزار تومان موافقت کردند. پیش از این بازدید از فاز یک این باع ۴ هزار تومان بود که تا ۸ هزار تومان افزایش یافت.

همچنین پیشنهاد شهربانو امانی مبنی بر کاهش بهای بازدید از فاز ۲ تا ۱۰ هزار تومان با ۷ موافق و ۱۰ مخالف رد شد. در لایحه اصلاحی بازدید از فاز ۲ باغ پرندگان ۱۵ هزار تومان تعیین شده بود‌ که امانی خواستار تقلیل آن تا ۱۰ هزار تومان بود.

مجید فراهانی هم حین بررسی جزئیات این لایحه پیشنهاد داد تا میزان تخفیف درنظر گرفته شده برای بازدید دانش‌آموزان از این باغ در زمان‌های غیرپیک از ۵۰ درصد به ۷۵ درصد افزایش یابد تا خصوصا دانش‌آموزان مناطق محروم بتوانند راحت‌تر از باغ پرندگان بازدید کنند که این پیشنهاد با ۱۱ رای موافق و ۵ رای مخالف تصویب شد.

شورای شهر تهران باغ پرندگان تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر