کد خبر: 691113 A

رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری باند هشت نفره سارقان منزل که در نقاط مختلف تهران ازجمله غرب و شمال تهران سرقت می‌کردند، خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ کارآگاه قاسم دست‌خال در تشریح خبر دستگیری یک باند هشت نفره سارفان منزل، با اشاره به اینکه اعضای این باند هشت نفره همگی دارای سوابق متعدد دستگیری و محکومیت در دستگاه قضایی هستند، گفت: اعضا این باند در سرقت‌های خود بیشتر سراغ خودروهای پرشیا، مگان و اپتیما و سرقت منازلی که امنیت کافی ندارند را انتخاب می‌کردند.

وی با اشاره به اعتراف صریح مته‌مان به ده‌ها فقره سرقت منزل در مناطق مختلف شهر تهران بویژه در مناطق شمالی شهر تهران افزود: با انجام تحقیقات پلیسی، مته‌مان به ده‌ها فقره سرقت منزل اعتراف کردند که تاکنون بیش از ۲۰ محل سرقت شناسایی، متهمین در بازسازی صحنه سرقت به محل وقوع سرقت‌‌ها منتقل و به تشریح چگونگی انجام سرقت‌های و همچنین میزان اموال سرقت شده از مالباختگان اعتراف کردند.

رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ با اشاره به اینکه اعضای این باند در شهرستان‌های همدان و کرج نیز سابقه سرقت دارند، اعلام داشت: اعضای این باند در سرقت از منازل مردم اقدام به سرقت لوازم و اشیا قیمتی، پول نقد، طلاجات و... می‌کردند که در بازرسی از مخفیگاه‌های متهمین مقادیر بسیاری از اموال سرقتی کشف و توقیف شده و تحقیقات جهت شناسایی سایر محل‌های سرقت و مالباختگان در دستور کار کارآگاهان این پایگاه قرار گرفته است.

رییس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر