کد خبر: 690829 A

سرهنگ رضایی خبر داد:

جانشین کلانتری ۱۵۳ شهرک ولی عصر از دستگیری دونفر خبر داد که اقدام به خریداری دریچه‌های مسروقه در سطح شهر می‌کردند.

به گزارش ایلنا، سرهنگ حمیدرضا رضایی در تشریح این خبر گفت: در اجرای دستور قضایی مبنی بر دستگیری خریداران دریچه های مسروقه آب، برق و مخابرات تیم عملیات کلانتری نسبت به شناسایی افرادی که اقدام به خرید دریچه های چدنی از سارقان می کردند اقدام نمودند که در این راستا دو مالخر سابقه دار که عمدتا سارقان برای فروش اموال مسروقه به آن‌ها مراجعه می‌کردند در منطقه خلازیر شناسایی شدند.

وی افزود: پس از هماهنگی قضایی، ماموران وارد عمل شدند و دو متهم مورد نظر را در گاراژی دستگیر و تعداد ۲۵ عدد دریچه چدنی با ارزشی تقریبی هر کدام حدودا ۸۰۰ هزار تومان کشف شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: با توجه به اینکه اموال کشف شده مربوط به شرکت‌های مخابرات، آبفا و شهرداری تهران است نمایندگان ادارات فوق با مراجعه به مراجع قضایی نسبت به تشکیل پرونده اقدام کردند. سرقت این گونه اموال (دریچه‌های چدنی) بسترساز سرقت‌هایی مانند سرقت کابل، تجهیزات مخابراتی و... می‌شود که مشکلاتی را همچون قطع برق و قطع خطوط مخابراتی را در پی دارد.

جانشین کلانتری در خاتمه اشاره کرد: با توجه به اهمیت موضوع سرقت دریچه و آسیب‌های جانی و مالی که متعاقب آن در خصوص شهروندان متصور است از کلیه شهروندان درخواست داریم چنانچه در این خصوص موردی را مشاهده کردند سریعا موضوع را از طریق فوریت‌های پلیسی اطلاع دهند.

سرهنگ حمیدرضا رضایی جانشین کلانتری 153 شهرک ولی‌عصر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر