کد خبر: 690804 A

نوسانات قیمت‌ها در بازار یک خانواده نیازمند را در تامین هزینه‌های درمان با مشکل مواجه ساخته است.

به گزارش ایلنا، خانمی 38 ساله که مادر 2 فرزند دختر 5 و 12 ساله است از یک سال پیش به سرطان سینه مبتلا می شود، همسرشان کارگر ساختمانی و نیز مستاجر بوده و به سختی زندگی خویش را تامین می کند که اخیرا به دلیل تعطیل شدن ساخت و ساز بیکار نیز شده است.

پزشکان برای نجات زندگی این مادر جوان مجبور به تخلیه یکی از سینه هایش می‌شوند و برای تکمیل درمان 5 مرحله شیمی درمانی به این بیمار تجویز می کنند.

نوسانات قیمت ها در بازار این خانواده نیازمند را در تامین هزینه های درمان با مشکل مواجه ساخته است که برای ادامه زندگی‌اش حتما این دوره از درمان باید تکمیل شود و جمع هزینه های تکمیل درمان این بیمار 16 میلیون تومان برآورد شده است و ما در نظر داریم با امید به پروردگار متعال و یاری شما عزیزان بزرگوار این مبلغ را تهیه و به ایشان اهدا کنیم.

لذا از عموم هموطنان بزرگوار، خیرین ونیکوکاران عزیز تقاضامندیم جهت کمک به درمان و نجات زندگی مادر بیمار نسبت به واریز مبالغ کمک های نقدی خود به شماره کارت 5022291900030667 نزد بانک پاسارگاد بنام موسسه خیریه حامیان مهرحکیم تهران (آذری سابق) و یا با شماره گیری :calling:کد*724*0*2*26#مستقیماً اقدام کنند.

سرطان کمک های نقدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر