کد خبر: 690564 A

انصاری خطاب به اعضای شورا:

انصاری‌ (نامزد تصدی شهرداری تهران) گفت: من هنر خودم را در این می‌بینم که نواقص شورایاری‌ها را برطرف کنم. همچنین فکر می‌کنم مسئولیت‌های منطقه باید به ناحیه‌ها انتقال یابد. ما نظام پیشنهادات را به وجود خواهیم آورد تا سطوح مختلف جامعه نقطه نظراتشان را بیان کنند.

غلامرضا انصاری در پاسخ به سوالات اعضای شورا گفت: ما باید تلاش کنیم همکاری دیپلماسی را فعال و آموزش‌های به‌روز را در بخش‌های مختلف شهر اعمال کنیم. قطعا آموزش‌های سنتی که امروز وجود دارد، در برنامه‌های من نیست.

وی ادامه داد: من هنر خودم را در این می‌بینم که نواقص شورایاری‌ها را برطرف کنم. همچنین فکر می‌کنم مسئولیت‌های منطقه باید به ناحیه‌ها انتقال یابد. ما نظام پیشنهادات را به وجود خواهیم آورد تا سطوح مختلف جامعه نقطه نظراتشان را بیان کنند.

انصاری اضافه کرد: همین الان باوجود رکود موجود در جامعه؛ پول در میان مردم وجود دارد و مهمترین مشکل ما اعتماد ملی است. ضمن اینکه در بحث حمل و نقل می‌توانیم پروژه‌هایی را هندل کنیم.

این نامزد تصدی پست شورای شهر گفت: یکی از شعارهایم این است که در هر ۳۰۰ یا ۴۰۰ متری دسترسی زیرسطحی به ایستگاه‌ها وجود داشته باشد. در حمل و نقل ریلی هم استفاه از ظرفیت موجود و هم گسترش آن را خواهیم داشت همچنین ما ساخت خطوط جدید را درنظر داریم.

او با اشاره به موضوع تفکیک زباله‌ها گفت: باید زباله‌ها را به صورت هدفمند تفکیک کنیم. امروزه نیز تکنولوژی‌های پیشرفته‌ای در این زمینه وجود دارد. باید ان‌جی‌اوهایی باشند که فرهگ ما را زنده نگهدارند و این کار را می‌توان در فرهنگسراها انجام داد.

انصاری گفت: من قول می‌دهم بتواینم نیروهای انسانی را تربیت کنیم که در سطوح مختلف مدیریت لازم را انجام دهند. ما باید تلاش کنیم در بحث آب برنامه‌های جدی و اصولی را درنظر بگیریم.

وی در پایان یادآور شد: من قول می‌دهم بحث سد معبر را با همکاری بین ستادها و دستگاه‌های مسئول ساماندهی و حتی آسیب‌های اجتماعی را تا حد توان حل کنیم. علاوه بر این راه‌اندازی خطوط دوچرخه را توسعه می‌دهم و توسعه مترو که قرار بود هر سال ۳۰ کیلومتر بسازیم ولی محقق نشد را با تلاش و همکاری شما انجام خواهم داد.

شورای شهر تهران شهرداری تهران غلامرضا انصاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر