کد خبر: 686707 A

در سفر فرمانده ناجا به مرز شلمچه، زائران با مشاهده وی، ضمن ابراز خوشحالی، از خدمات دهی پلیس ابراز رضایت کردند. 

به گزارش ایلنا، سردار حسین اشتری در بدو ورود به پایانه مرزی شلمچه مورد استقبال مردم قرارگرفت که با فریادهای "سردار برای امنیت متشکریم"، "سردار خداقوت به شما و همکارانتان" به نوعی ابراز ارادت می‌کردند. 

فرمانده ناجا نیز که با اشتیاق فراوان و ابراز خوشحالی از حضور خود در میان زائران و خادمان اباعبدالله الحسین حاضر شده بود به گفت‌وگوی صمیمی با تعدادی از زائران ایرانی و اتباع خارجی پرداخت؛ در ادامه تعدادی از زائران به دنبال عکس یادگاری و سلفی گرفتن با فرمانده ناجا بودند که سردار این موضوع را برای خود سعادتی عنوان کرد. 

بخش جالب این دیدار، گفت‌‌‌وگوی سردار اشتری با فرد معلولی بود که با ویلچر رهسپار دیدار عشق شده بود، فرمانده ناجا از این مسافر در رابطه با محل زندگی و شرایط سخت مسافرت به دلیل شرایط جسمی سوال کرد اما به دلیل ناشنوا بودن این فرد، فرزند وی که او را همراهی می کرد پاسخ داد از مشهد به شلمچه برای زیارت عتبات آماده‌ایم و پدرم بر انجام این سفر، اصرار دارند. 

وی با آرزوی سفری خوش و ایمن برای وی و فرزندش گفت: این همت، شور و اشتیاق فراوان برای تشرف علاوه بر داشتن عزم و اراده، عشق و علاقه قطعا سعادتی است که نصیب هر کسی نخواهد شد.

عالی‌ترین مقام انتظامی کشور از او و همه مسافران راهی کربلا و نجف، برای خود و کلیه خادمان به زائران طلب دعای خیر کرد. 

بازدید از مواکب وروند خدمات‌رسانی پلیس به زوار اربعین و نیز ادای احترام به شهدای هویزه از دیگر برنامه‌های سفر فرمانده ناجا به مرز چذابه است.

گفتنی است، در بین خیل عظیم عاشقان تعداد معدودی از مردم نیز گلایه‌هایی از کمبود امکانات در آن سوی مرز برای خدمات‌دهی به زوار داشتند که در این زمینه نیز فرمانده ناجا قول مساعد داد که این موضوع را از مبادی مربوطه به گوش مقامات عراقی و مسئولان این کشور خواهد رساند. 

شایان ذکر است، سردار اشتری با حضور در گیت کنترل مدارک زائران در جریان نحوه خروج زائران قرار گرفت و ضمن خسته نباشید به همکاران به فرمانده مرزبانی استان و پایانه مرزی شلمچه دستور داد تا با پذیرایی حداقلی برای رفع خستگی زوار تلاش کنند.

سردار حسین اشتری سردار اشتری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر