کد خبر: 685224 A

رئیس پلیس راهور ناجا خبر داد:

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا از حضور ۱۴۴ تیم پلیس با بیش از پنج هزار نیرو در طرح ویژه اربعین برای کنترل امنیت جاده‌ها خبر داد.

 

به گزارش ایلنا، سردار تقی مهری با اشاره به تدابیر پلیس راهور برای طرح ویژه اربعین گفت: سراسر جاده‌‌‌های استان‌‌هایی که دخیل در بحث اربعین هستند تحت کنترل و پوشش ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی است.

وی با اشاره به آمادگی ماموران پلیس راهور برای خدمات‌‌رسانی به زائران اربعین اظهار داشت: با توجه به پرحجم بودن محورهای منتهی به مرزهای مهران، شلمچه و چذابه همکاران ما به منظور تسهیل در عبور و مرور خودروها حضور پررنگ‌‌تری دارند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا ادامه داد: با توجه به بارش‌‌های شب گذشته و ادامه یافتن آن برای امروز (جمعه) مهمترین خواسته ما از راننندگان رعایت مقررات رانندگی و همکاری با پلیس است و با توجه به بارش‌‌‌های اخیر در محورهای استان ایلام و حجم بالای تردد از مرز مهران، به زائران توصیه می‌‌‌شود از مرزهای شلمچه و چذابه تردد کنند. همچنین به رانندگان توصیه می‌شود که مدارک لازم را به همراه داشته باشند تا در صورت نیاز آن را به همکاران ما ارائه دهند و خللی در رفت و آمد آنها ایجاد نشود.

مهری افزود: در شهر مهران به تعداد کافی پارکینگ برای خودروها وجود دارد به همین خاطر از رانندگان درخواست می‌‌شود برای اطمینان و جلوگیری از بروز حوادثی مانند سرقت، وسیله نقلیه خود را در پارکینگ‌‌ها بگذارند، در روزهای گذشته نیز چندین دستگاه خودرو که در مکان‌‌های نامناسب پارک شده بود، جمع‌‌آوری شدند.

وی با اعلام شماره‌‌‌های ۱۲۰ و ۸۸۲۵۵۵۵۵ تصریح کرد: این خطوط در ۲۴ ساعت شبانه‌‌‌روز پاسخگو و در خدمت زائران و سایر شهروندان هستند.

سردار مهری سردار تقی مهری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر