کد خبر: 685171 A

معاون آمار و اطلاعات سازمان بیمه سلامت:

معاون آمار، فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان بیمه سلامت تاکید کرد: حذف دفترچه‌های کاغذی تغییری در خدمات بیمه سلامت ایجاد نمی‌کند.

به گزارش ایلنا، علی اصغر قائمی درباره حذف دفترچه کاغذی بیمه سلامت گفت: دفترچه‌های کاغذی بیمه سلامت در راستای کاهش هزینه‌ها و مدیریت منابع با نسخه‌های الکترونیک جایگزین می‌شود و این موضوع به معنی تغییر در خدمات رسانی بیمه سلامت نیست.

وی افزود: بیمه همگانی سلامت و خدمات‌‌‌‌رسانی صندوق‌های بیمه سلامت به بیمه‌‌‌شدگان سازمان بیمه سلامت با شدت و قدرت ادامه دارد و حذف دفترچه‌های کاغذی تغییری در کار بیمه سلامت ایجاد نمی‌کند.

معاون آمار، فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان بیمه سلامت اضافه کرد: طرح حذف دفترچه کاغذی در راستای بهره‌وری بیشتر و خدمات‌‌‌رسانی بهتر اجرا می‌شود که در حال حاضر نیز در تمام شهرستان‌های استان کرمان در حال اجرا است. حذف دفترچه کاغذی منجر به ایجاد آسایش و آرامش برای بیمه‌‌‌‌‌شدگان خواهد شد و الکترونیکی شدن خدمات نیز می‌تواند هزینه‌ها را کاهش دهد و دریافت خدمت را آسان‌تر کند. با حذف دفترچه کاغذی، بیمه شده فقط با ارئه کد ملی می‌تواند از خدمات سلامت در مراکز درمانی دولتی استفاده کند.

سازمان بیمه سلامت سازمان بیمه سلامت ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر