کد خبر: 681718 A

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در گفت‌وگو با ایلنا:

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به اینکه مشکلی که در تحویل سوخت یورو4 به اتوبوسرانی داشتیم، از شهریور برطرف شده است، گفت: اکنون تمام سوخت تحویلی در تهران یورو 4 است.

محسن پورسیدآقایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، با بیان اینکه درحال حاضر همه سوخت اتوبوسرانی سوخت یورو ۴ است، اظهار کرد: اکنون سوخت تهران کاملا تحت کنترل است.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به اینکه تهران همیشه تحت پوشش سوخت یورو ۴ است، اظهار داشت: البته در دو ماه خرداد و تیر شرکت نفت به دلیل اُوِرهال شدن برخی از پالایشگاه‌هایش ازجمله پالایشگاه اصفهان نتوانست تمام سوخت مورد نیاز یورو ۴ تهران را تامین کند و ما طی آن دو ماه با مشکل مواجه شدیم.

وی تاکید کرد: از شهریور ماه این مشکل برطرف شده و همه سوختی که اکنون در تهران و نه فقط اتوبوسرانی تحویل می‌شود، سوخت یورو ۴ است.

پیمان سنندجی (مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تهران) چهارم مهرماه و در هشتمین جلسه کارگروه آلودگی هوا و اخذ معاینه فنی با اشاره به اینکه قرار بود برای اتوبوس‌ها سوخت یورو ۴ تحویل داده شود، گفته بود: متاسفانه این کار انجام نشده و سوخت از کیفیت مناسبی برخوردار نیست؛ که اگر این روند در سه ماهه سوم سال ادامه یابد، در رابطه با آلودگی هوا و معاینه فنی دچار مشکل می‌شویم.

شهرداری تهران معاون حمل و نقل و ترافیک سوخت تهران اتوبوسرانی محسن پورسیدآقایی سوخت یورو 4 سوخت تحویلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر