کد خبر: 681212 A

شهردار تهران:

شهردار تهران در مراسم تکریم و معارفه معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران با بیان اینکه مهم‌ترین نیاز یک سازمان انسجام، وحدت رویه و تلاش هم‌زمان است، گفت: در دوران انتخابات از بانوان و جوانان حرف می‌زنیم اما وقتی انتخابات تمام می‌شود تا دوره بعدی آن‌ها را فراموش می‌کنیم.

به گزارش ایلنا، محمدعلی افشانی با حضور در مراسم تکریم و معارفه معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران ضمن تشکر از زحمات حجت الله میرزایی، معاون سابق اظهار کرد: مدیرانی که منصوب می‌شوند با توجه به دیدگاه و تفکرشان اقداماتی را انجام می‌دهند اما این اقدامات باید منجسم باشد.

وی با بیان اینکه سازمانی که انسجام نداشته باشد به موفقیت نمی‌رسد، اضافه کرد: مهم ترین نیاز یک سازمان انسجام، وحدت رویه و تلاش هم زمان است، تمامی‌افراد در یک سازمان باید به صورت هم جهت و با اهداف مشترک در یک سازمان فعالیت کنند.

شهردار تهران با بیان اینکه آشفتگی بلای بزرگی در یک سازمان است، عنوان کرد: یکی از گرفتاری‌های شهرداری تهران همین آشفتگی است، در این آشفتگی‌ها است که هر کس به هرگونه ای که می‌خواهد رفتار می‌کند.

افشانی با بیان اینکه شفافیت باعث می‌شود تا این آشفتگی‌ها کاسته شود، گفت: اگر هدایت گری مشترک و وحدت رویه وجود داشته باشد، بهره بری افزایش پیدا می‌کند.

وی با بیان اینکه سکینه اشرفی، معاون جدید تنها زنی است که به پست معاونت منصوب شده است، تصریح کرد: در دوران انتخابات از خانم و جوانان حرف می‌زنیم اما وقتی انتخابات تمام می‌شود تا دوره بعدی آنها را فراموش می‌کنیم و این موضوع عجیبی است که تا به امروز در شهرداری معاون زن نداشتیم.

شهردار تهران با بیان اینکه معاون جدید به لحاظ علمی‌و تجربی از بانوان شاخص است، اضافه کرد: خانم اشرفی ٩ سال در دفاتر اصلی سازمان برنامه و بودجه، رییس گروه برنامه ریزی و بودجه بوده است و ایشان با برنامه ریزی و بودجه آشنایی کامل دارد.

وی در پایان به برخی از دروغ پراکنی‌ها در فضای مجازی اشاره کرد و گفت: به دنبال این تغییر برخی از افراد در فضای مجازی مسائلی را مطرح کردند، در حالی که آقای میرزایی با شنیدن این موضوع به خوبی رفتار کردند و هیچ رفتار غیر معمولی از ایشان ندیدم.

در ادامه این مراسم حجت الله میرزایی ضمن تشکر از شهردار تهران به دلیل اینکه برای تدوین برنامه سوم پنج ساله شهر تهران به وی اعتماد کرده است، گفت: ما به اردوگاه اصلاح طلبان تعلق داریم و به دنبال اصلاح امور هستیم و هر اتفاقی که در فضای مجازی یا واقعی به وقوع بپیوندد به نام همه ما ثبت می‌شود. در واقع اختلافات درون خانوادگی نباید به بیرون نفوذ کند و ما باید احساسات و هیجانات خود را کنترل و عاقلانه رفتار کنیم تا برای نسل آینده شهری خوب و زیست‌پذیر باقی بگذاریم.

سکینه اشرفی، معاون جدید در ادامه این مراسم ضمن تشکر از شهردار تهران به دلیل انتخاب فراجنسیتی و تخصص محورانه اش اضافه کرد: جرات و جسارت آقای افشانی برای انتخاب اولین معاون زن در شهرداری تهران تحسین برانگیز است و امیدوارم این روند ادامه پیدا کند.

وی با تاکید بر اینکه تلاش کرده تا به حضور ٣٠ درصدی زنان در معاونت اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار سیستان و بلوچستان تحقق ببخشد، عنوان کرد: البته این حضور به ٥٠ درصد هم رسیده است زیرا معتقدم باید به زنان و مادران اجازه دهیم در جامعه جایگاه خود را به دست آوردند.

معاون جدید شهردار تهران با بیان اینکه انتخاب شهردار تهران در زمینه انتخاب اولین معاون زن تاریخی بوده است، اضافه کرد: این انتخاب وظیفه من را سنگین تر کرده است، برنامه سوم طی یک سال گذشته تدوین شده و من امیدوارم که ما بتوانیم نظام بودجه‌ریزی عملیاتی را تدوین کنیم.

انتخابات زنان جوانان شهردار میرزایی افشانی برنامه ریزی توسعه شهری حجت الله میرزایی سکینه اشرفی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر