کد خبر: 677974 A

به مناسبت روز ملی کودک؛

شهردار تهران و رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر تهران به مناسبت روز ملی کودک با تعدادی از کودکان منطقه ۱۸ دیدار کردند.

به گزارش ایلنا، محمدعلی افشانی و محمدجواد حق‌‌‌شناس، شهردار و رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران میزبان کودکان و نوجوانان، مربیان، آموزشگران و شهردار منطقه ۱۸ شهرداری تهران بودند.

در این برنامه، کودکان در دفتر شهردار حاضر و با وی دیدار کردند. چند تن از شهرداران مدارس و نیز کودکان به زبان کودکانه مشکلات محلات و مدارس خود را با شهردار در میان گذاشتند.

افشانی هم در این دیدار، ضمن استقبال گرم و تشویق کودکان، هدایایی نیز به رسم یادبود به آنها تقدیم کرد. 

حق‌‌‌‌شناس نیز ضمن گوش فرادادن به صحبت‌ها و انتقادات کودکان و اهداء هدایا به آنها گفت: آیا تاکنون این سوال را از خود پرسیده‌‌‌اید علاوه بر وظیفه شهرداری برای شهر وظیفه ما برای کمک به شهر و شهردار چیست؟ تک تک ما می‌‌‌توانیم یک شهردار باشیم و می‌‌‌توانیم شهر را به نوعی اداره کنیم. همین تفکیک زباله و مدیریت پسماند یکی از بهترین و اصلی‌‌‌‌‌ترین کمک‌‌های ما به شهرداری است که باعث می‌‌‌شود باکتری مضر تولید نشود که بوی مشمئزکننده ایجاد کند.

وی ادامه داد: همه ما باید بدانیم برای داشتن شهری پاکیزه ابتدا باید از خودمان شروع کنیم. خودمان بهترین مراقب هستیم و باید به خودمان قول دهیم این فرهنگ را در مدارس نهادینه کنیم.

محمدجواد حق شناس سید محمدعلی افشانی محمدعلی افشانی روز ملی کودک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر