کد خبر: 676935 A

شرکت بهره‌‌‌برداری متروی تهران و حومه در نظر دارد تا به منظور ارتقای سطح خدمات‌‌‌‌رسانی در این ناوگان، نسبت به جمع‌‌آوری نظرات و پیشنهادات شهروندان و مسافران گرامی اقدام کند.

به گزارش ایلنا، شرکت بهره‌‌‌‌‌‌‌برداری متروی تهران و حومه چهارشنبه‌‌‌های هر هفته با اجرای طرحی با عنوان «گفت‌وگو با مترو» در ایستگاه‌‌‌‌‌های منتخب مترو، از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۶ بعدازظهر آماده دریافت نظرات، پیشنهادات و انتقادات مسافران محترم است.

این شرکت قصد دارد تا در راستای تکریم بیشتر به نظرات شهروندان محترم پیشنهادات آنها را دریافت و در صورت اجرایی بودن، اقدام کند.

این طرح چهارشنبه این هفته (۱۸ مهرماه ۹۷)، در دوازده ایستگاه منتخب آغاز به کار می‌‌‌کند تا با بهره‌‌‌گیری از پیشنهادات شهروندان محترم، نواقص مرتفع و ایده‌‌‌های خلاق شهروندی را در جهت بهبود عملکرد به کار گرفته شوند.

مسافران محترم می‌توانند چهارشنبه‌‌‌های هر هفته به میزهای مستقر در ایستگاه‌های تئاتر شهر، امام خمینی(ره)، صادقیه، گلشهر، شادمان، کرج، فرهنگسرا، دروازه دولت، شهید نواب صفوی، تجریش، شهرری و شهید بهشتی که پرسنل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه در آن حضور دارند، مراجعه و نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را ارائه دهند.

مترو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر