کد خبر: 676671 A

سردار اشتری عنوان کرد؛

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه سربازان وظیفه این نیرو در مراکز آموزشی طرح خوبی در حوزه پهپاد‌ها در ناجا ارائه کرده‌اند، گفت: در حوزه کنترل مجرمین نیز طرح‌های خوبی توسط سربازان ارائه شده است.

به گزارش ایلنا، سردار سرتیپ «حسین اشتری» فرمانده ناجا صبح روز شنبه (امروز) در مراسم رونمایی از فناوری‌های نوین پلیس پیشگیری ناجا در حوزه کلانتری و پاسگاه با ابراز امیدواری نسبت به افزایش ارتباط پلیس با مردم اظهار داشت: بزرگترین مزیت ناجا ارتباط مستمر با مردم است.

وی با تاکید بر اینکه پلیس باید برای مردم و در کنار مردم باشد، افزود: هیچ سازمانی نداریم که به اندازه ناجا با مردم ارتباط داشته باشد و مردم از صبح تا آخر شب با پلیس در ارتباط هستند.

فرمانده نیروی انتظامی به شعار هفته ناجا اشاره و تصریح کرد: پلیس در عرصه‌های مختلف در کنار مردم است.

سردار اشتری عنوان کرد: نیروی انتظامی جزء مجموعه‌هایی است که از تجهیزات روز استفاده کرده است؛ اما باید سرعتمان در این زمینه بیشتر شود.

وی افزود: متاسفانه پشتیبانی‌ها ضعیف است و اگر پشتیبانی‌ها بیشتر باشد، مطمئنا چند قدم جلوتر خواهیم بود. هدف از بکارگیری فناوری‌ها ارائه خدمت به مردم است و باید سرعت و دقت بیشتری در این عرصه داشته باشیم.

فرمانده ناجا با بیان اینکه سربازان وظیفه ناجا در مراکز آموزشی طرح خوبی در حوزه پهپاد‌ها در ناجا ارائه کرده‌اند، گفت: در حوزه کنترل مجرمین نیز طرح‌های خوبی توسط سربازان ارائه شده است. در کشور و ناجا جوانان مستعدی داریم و باید از این ظرفیت‌ها به خوبی استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه هدف از رونمایی از سامانه‌ها سرعت، دقت و صحت در ماموریت‌های ناجا است، گفت: متاسفانه پشتیبانی‌ها از ناجا ضعیف است و اگر پشتیبانی ها بیشتر بود مطمنا چند قدم جلوتر خواهیم بود.

سردار اشتری‌ با اشاره به دیدار فرماندهان ناجا با مقام معظم رهبری در سال ۹۶ گفت: در سال گذشته مقام معظم رهبری بر تحول کلانتر‌ها تاکید داشتند و فرمودند نظام را از دریچه همین کلانتری‌ها می بینند و برای معرفی نظام باید مجموعه ای داشته باشیم که در شان نظام باشد.

وی ادامه داد: از سال گذشته تاکنون طرح تحول کلانتر‌ها در ناجا راه‌اندازی شده است و گام‌های خوبی در این راه برداشته شد.

سردار حسین اشتری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر