کد خبر: 676641 A

خانواده‌ای چهار نفره در شمال کشورمان نیاز به یاری و کمک دارند تا بتوانند زندگی فرزند کوچکشان که به بیماری سرطان مبتلا شده را نجات دهند.

به گزارش ایلنا،‌ پسر خانواده چهار نفره چهلم محرم سال قبل بدحال و بیهوش می‌شود که بعد از بستری در بیمارستانی در یکی از شهرهای شمالی و انجام آزمایشات و ام ار آی معلوم می‌شود، این کودک حدود سه ساله در سرش تومور بدخیم مغزی است و باید هر چه سریعتر شیمی درمانی آن شروع شود.

از یک سال پیش پدر خانواده که کارگر ساختمانی، مستاجر و زندگی عادیش به سختی می‌گذشت، دچار بحران بزرگتری هم شده و آن درمان فرزندش است. بواسطه دوستانش از چند بانک وام و از چند نفر از اقوام و آشنایانش پول قرض می‌گیرد تا درمان فرزندش قطع نشود و این کار را تا به امروز انجام داده است.

ولی متاسفانه این خانواده بی‌بضاعت برای ادامه درمان فرزند خردسالشان با مشکل مالی مواجه شده‌اند و دیگر توانی برای ادامه درمان ندارند و ادامه درمان فرزندشان که برای هر بار شیمی درمانی باید به تهران مراجعه کنند، از هفته قبل متوقف شده‌است.

تومور داخل سر این کودک خردسال در حال بزرگ شدن و جسم بچه در حال ضعیف شدن است، بطوری که از راه رفتن باز مانده و دست و پای چپش بی‌حس شده و وضعیتش هرروز بد و بدتر می‌شود.

امید است با کمک ویاری شما عزیزان بتوانیم مشکل مالی این خانواده را که نیاز به  کمک مالی داند حل کنیم.

لذا از عموم هموطنان بزرگوار، خیرین ونیکوکاران عزیز تقاضامندیم نسبت به واریز مبالغ کمک‌های نقدی خود به شماره حساب 5022291900030667 نزد بانک پاسارگاد بنام موسسه خیریه حامیان مهر حکیم تهران اقدام و ما را در این کار خیر و مقدس یاری کنند. آدرس سایت:http://hakeim.ir

کودک سه ساله سرطانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر