کد خبر: 676535 A

سخنگوی آتش‌نشانی به ایلنا خبر داد:

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از مصدومیت ۲ نفر بر اثر انفجار و آتش‌سوزی در یک منزل مسکونی خبر داد.

جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت 6:37 صبح امروز یک مورد حادثه انفجار در یک منزل مسکونی در خیابان جیحون نرسیده به خیابان دامپزشکی به سامانه 125 سازمان آتش‌نشانی اطلاع داده می‌شود.

وی با اشاره به اینکه سه ایستگاه متشکل از دو گروه حریق و یک گروه نجات به محل حادثه اعزام شدند، خاطرنشان کرد: محل حادثه یک ساختمان مسکونی 4 طبقه بود که در هر طبقه سه واحد مسکونی حضور داشت، در طبقه چهارم انفجار بسیار شدیدی رخ می‌دهد و شدت انفجار به حدی بود که دیوارها و پنجره‌های این ساختمان فروریخته بود و دیوارها و بخشی از سقف‌های واحدهای مجاور نیز دچار خسارت شده بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی خاطرنشان کرد: دو مرد که در این واحد زندگی می‌کردند به دلیل تخریب سقف‌ها و دیواره‌ها بخشی از بدن‌شان در زیر آوار محبوس شده بود و آتش‌نشانان به سرعت عملیات نجات را آغاز کردند.

وی با بیان اینکه این انفجار باعث آتش‌سوزی شده بود، خاطرنشان کرد: بلافاصله آتش نشانان هنگام خاموش کردن آتش مشغول نجات دو مردی شدند که در زیر آوار گرفتار شده بودند و خوشبختانه زنده آنها را خارج کرده و تحویل عوامل اورژانس دادند. دیگر ساکنان ساختمان نیز به سلامت و به کمک آتش‌نشانان از منزل خارج شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی گفت: در حال حاضر عملیات به پایان رسیده و آتش‌نشانان در حال لکه‌گیری هستند و کارشناسان نیز برای بررسی علت حادثه در این محل حضور دارند.

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر