کد خبر: 674651 A

به مناسبت روز جهانی بینایی بیمارستان طرفه دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی روزپنجشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۷ طرح "ویزیت رایگان چشم" را برگزار می‌کند.

به گزارش ایلنا،‌ سعید کریمی، فوق تخصص شبکیه و استادیار دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی هدف از اجرای طرح ویزیت رایگان چشم را تشخیص زودهنگام بیماری‌های قابل پیشگیری  و خطرناک چشمی دانست و گفت: در برخی بیماری‌های چشمی در صورت عدم درمان به موقع می‌توانند باعث سیاهی و تاری دید و در نهایت نابینایی فرد شوند.

وی با توجه به اهمیت و یادآوری خطرات جدی بیماری‌های چشمی ادامه داد: در روز پنجشنبه ۱۲ مهر ماه  بالغ بر ۲۰  پزشک متخصص چشم از ساعت ۸ صبح تا ۱۶ خدمات ویزیت رایگان خواهند داشت.

عضو هیات علمی دانشگاه با بیان این موضوع که این طرح با همکاری مرکز تحقیقات چشم دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی صورت می‌پذیرد، خاطرنشان کرد: مراجعه بیماران در راستای اجرای طرح مذکور هیچ محدودیتی ندارد (حتی کسانی که فاقد بیمه هستند) ولی اگر بیماران دفترچه بیمه خود را همراه داشته باشند، می‌توانند از مزایای تهیه دارو در دفترچه‌های بیمه نیز برخوردار شوند.

گفتنی است؛ علاقه‌مندان می‌توانند جهت ویزیت چشم در روز اعلام شده به مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی طرفه واقع در خیابان بهارستان نرسیده به میدان بهارستان مراجعه کنند.

بیمارستان طرفه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر