کد خبر: 674635 A

ملکی به ایلنا خبر داد:

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از تصادف زنجیره‌ای ۱۰ خودرو به علت نشت گازوئیل در سطح جاده خبر داد.

جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی در خصوص تصادف زنجیره‌ای جاده آبعلی به خبرنگار ایلنا گفت: ساعت ۹:۰۵ دقیقه امروز یک مورد حادثه تصادف خودرویی زنجیره‌ای در مسیر غرب به شرق جاده آبعلی به سمت رودهن حدود ۵ کیلوتر بعد از پل  شرکت واحد به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران اطلاع داده می‌شود که بلافاصله دو ایستگاه با امکانات کامل به محل ا عزام می‌شوند.

وی ادامه داد: در محل مشاهده می‌شود که یک دستگاه کامیون کمپرسی که ظاهرا نخاله‌های ساختمانی را حمل می‌کرده به علت برخورد با گارد ریل از قسمت باک که مخزن گازوئیل است دچار نشت شده و مقدار زیادی گازوئیل در سطح معبر جاری شده بود و همین باعث شد مساحتی حدود ۲۰۰ تا ۳۰۰ متر به گازوئیل آلوده و لغزنده شود و در نهایت چندین دستگاه به همدیگر برخورد کنند. زمانی که آتش‌نشانان به محل رسیدند ۹ دستگاه سبک و سنگین با هم برخورد کرده بودند و خوشبختانه مورد مصدومیت نداشتیم. البته ۹ دستگاه خودرو با احتساب کامیون اولیه جمعا ۱۰ دستگاه خودرو می‌شوند.

ملکی افزود: مورد مصدومیت و تلفات جانی در این حادثه وجود نداشته و راننده و سرنشین‌ها خودشان از خودرو خارج شده بودند. آنها اعلام کردند که چند خودرو دیگر در محل بودند، اما چون خسارت‌ها جزئی بوده خودشان از  محل حادثه خارج شدند. به طور کل ده دستگاه در محل حادثه وجود داشت و ترافیک بسیار سنگینی را موجب شد که با کمک نیروهای پلیس راهور مسیر تردد خودروها مسدود شد تا آتش‌نشانان خودروها را به محل امن منتقل کنند و ایمن سازی لازم انجام شود. سپس معبر با کمک پلیس راهور بازگشایی و در ساعت ۱۰:۱۶ دقیقه محل حادثه جهت بررسی علت حادثه به پلیس راهور تحویل داده شد.

ترافیک تصادف کامیون کمپرسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر