کد خبر: 673863 A

سرهنگ ایدون خبر داد:

رئیس کلانتری ۱۶۰ خزانه از انهدام باند سارقان لوازم خودرو خبر داد و گفت: سارقان روزی ۵ فقره سرقت مرتکب می شدند.

به گزارش ایلنا، سرهنگ چنگیز ایدون گفت: با وقوع یک فقره سرقت لوازم داخل خودرو در محدوده خیابان خزانه، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ماموران این کلانتری قرار گرفت.

وی گفت: در این تحقیقات مشخص شد که سارقان چند نفر بوده و با یک دستگاه خودروی سواری اقدام به سرقت خودرو و لوازم داخل آن می کنند.

رئیس کلانتری محله خزانه با اشاره به شناسایی مخفیگاه یکی از سارقان، تصریح کرد: با هماهنگی مقام قضایی تیمی از ماموران این کلانتری به مخفیگاه سارق اعزام که ماموران موفق شدند ضمن دستگیری وی، تعدادی اموال مسروقه از مخفیگاهش کشف کنند.

این مقام انتظامی بیان داشت: متهم به کلانتری منتقل و در بازجویی انجام شده اعتراف کرد که با همکاری سه همدستش مرتکب ده ها فقره سرقت لوازم داخل خودرو و خودرو در محدوده سرکلانتری هفتم و هشتم پایتخت شده است.

وی توضیح داد: ماموران کلانتری موفق شدند در سه عملیات مجزا و هماهنگ ، سه همدست سارق را دستگیر و در بازرسی از مخفیگاهشان علاوه بر کشف یک دستکاه خودروی سواری مسروقه، تعدادی لوازم خودرو نیز کشف کنند.

سرهنگ ایدون با اشاره به اینکه سارقان اقرار کردند که روزانه مرتکب ۵ فقره جرم سرقت می شدند، خاطر نشان کرد: متهمان برای تحقیقات تکمیلی دراختیار پایگاه هفتم پلیس آگاهی پایتخت قرار گرفتند.

چنگیز ایدون رییس کلانتری 160خزانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر