کد خبر: 673717 A

وزیر کشور در حکمی مهدی جمالی نژاد، شهردار سابق یزد را به سمت معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور منصوب کرد.

به گزارش ایلنا، در حکم وزیر کشور برای انتصاب مهدی جمالی نژاد آمده است: با عنایت به مراتب تعهد، درایت و تجارب موثر و ارزشمند به موجب این حکم جنابعالی را به عنوان معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور منصوب می‌نمایم.

وزیر کشور در این حکم؛ تلاش موثر و مضاعف در جهت تقویت مدیریت شهری و تحرک هرچه بیشتر شهرداری‌ها، سعی در مسیر رفع مشکلات شهرداری‌ها و ایجاد منابع مالی و درآمدهای پایدار و برقراری انضباط مالی و اداری در آنها، پیگیری برای توسعه و تقویت ناوگان حمل و نقل عمومی شهرها و سامانه‌های حمل و نقل ریلی کلانشهرها را بعنوان اهم وظایف جمالی نژاد احصاء کرده است.

رحمانی فضلی در حکم معاون جدید عمرانی خود، توسعه و بهبود فضای سبز، کاهش آلودگی هوا، پیگیری و رسیدگی به امور مربوط به شوراهای اسلامی شهر و روستا و انجام حمایت های لازم از آنها، تقویت و توانمندسازی بیش از پیش دهیاری ها و پیگیری برای به سرانجام رسانیدن لوایح پیشنهادی حوزه عمران وزارت کشور را از دیگر وظایف و ماموریت های معاون جدید وزارت کشور بر شمرده است.

جمالی نژاد فارغ التحصیل دکترای برنامه‌ریزی شهری از دانشگاه اصفهان و متولد 1348 است و تجربه خدمت در کسوت شهردار یزد، شهردار اصفهان و معاون عمرانی استاندار اصفهان را در کارنامه خود دارد.

شهرداری شهری و روستایی معاون وزارت کشور یزد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر