کد خبر: 672638 A

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها:

حجت‌الاسلام و المسلمین رستمی با بیان اینکه "همواره بدخواهان میهن تلاش می‌کنند در فرصت علمی عرصه را تنگ کنند"، اظهار داشت: امروزه مسئولیت و تولیت اصلی حل مسائل کشور بر عهده دانشگاه است.

به گزارش ایلنا، حجت‌الاسلام و المسلمین رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، در آئین استقبال از ورودی‌های جدید سال تحصیلی ۹۸-۹۷ دانشگاه صنعتی شریف که با حضور جمعی از مسئولین و خانواده‌های دانشجویان جدیدالورود برگزار شد، به فعالیت‌های دانشگاه در عرصه‌های مختلف علمی، فرهنگی و مذهبی اشاره کرد و اظهار داشت: دانشگاه صنعتی شریف علاوه بر موفقیت در عرصه‌های علمی در عرصه‌های مختلف از جمله هیأت‌های دانشجویی، دفاع مقدس و علم و فناوری حضور دارد.

وی با اشاره به اینکه همواره بدخواهان میهن تلاش می‌کنند تا عرصه را بر فرصت‌های علمی تنگ کنند، تاکید کرد: در حال حاضر مسئولیت و تولیت اصلی حل مسائل کشور بر عهده دانشگاه است و دانشجویان باید مدیران آینده و کسانی باشند که گره از مسائل و مشکلات روز جامعه باز می‌کنند.

وی در پایان به نقل از مقام معظم رهبری گفت: «شما برهان‌های من نزد مسئولین کشورید، شمایید که به انسان‌های ناامید ثابت می‌کنید که ناامیدی غلط است. در مسیر صنعت به‌دنبال راه‌های میانبر برای حل مسائل کشور باشیم.»

جامعه خانواده مقام معظم رهبری نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه سال تحصیلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر