کد خبر: 672406 A

شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در اطلاعیه‌ای از ارائه خدمت‌رسانی ویژه به مناسبت برگزاری مسابقه فوتبال شهرآورد پایتخت خبرداد.

به گزارش ایلنا، شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در اطلاعیه در مورد خدمت‌رسانی ویژه به مناسبت برگزاری مسابقه فوتبال شهرآورد پایتخت توضیخاتی ارائه و اعلام کرد: به مناسبت برگزاری مسابقه فوتبال بین تیم‌های استقلال - پرسپولیس که در روز پنجشنبه (فردا) در ورزشگاه بزرگ آزادی انجام خواهد شد، شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، جهت رفاه حال تماشاگران با اختصاص اتوبوس‌های مورد نیاز، از ورزشگاه آزادی به پایانه آزادی و ایستگاه مترو مربوطه، تماشاگران را منتقل خواهد کرد.

 تماشاگران می‌توانند با استفاده از ناوگان خطوط سامانه‌های تندرو مستقر در پایانه آزادی به میادین: انقلاب اسلامی، امام حسین(ع)، تهران‌پارس، خراسان، پایانه خاوران، فلکه صادقیه، پونک و دانشگاه علوم تحقیقات و همچنین در ادامه مسیر با بهره‌گیری از ایستگاه متروی میدان آزادی به سایر نقاط سطح شهر، عزیمت کنند.

روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانس از تماشاگران فوتبال، درخواست می‌کرد از آنجا که بهترین اتوبوس‌های موجود جهت تکریم این افراد در نظر گرفته شده است، همانند همیشه خدمتگزاران خود را با استفاده صحیح و دقت در نگهداری اتوبوس‌های اعزامی جهت ارائه خدمات بهتر، یاری کنند.

اتوبوس امام حسین پایتخت خدمت رسانی فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر