کد خبر: 672102 A

وزیر علوم خبر داد:

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از تامین اعتبار پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال های ۹۵ و ۹۶ وزارت علوم و موسسات آموزش عالی خبر داد.

به گزارش ایلنا، منصور غلامی در خصوص پرداخت مطالبات پاداش پایان خدمت بازنشستگان دانشگاه‌ها، موسسات پژوهشی و پارک های علم و فناوری اعلام کرد: با پی‌گیری‌های انجام شده، پاداش پایان خدمت همکارانی که در سال های ۹۵ و ۹۶ بازنشسته شده اند، تامین اعتبار شده و طی ماه‌های مهر، آبان و آذر توسط خزانه‌داری کل کشور پرداخت خواهد شد.

این تخصیص اعتبار پیرو پیگیری‌های حضوری و مکاتبات وزیر علوم با رئیس سازمان برنامه و بودجه در چند ماه اخیر صورت گرفته است.

غلامی در نامه‌ای که تیرماه امسال خطاب به رییس سازمان برنامه و بودجه ارسال کرد، افزایش اعتبارات متمرکز این وزارتخانه از جمله ابلاغ ۳,۵۰۰ میلیارد ریال برای پرداخت پاداش پایان خدمت اعضای هیئت علمی و غیرهیئت علمی را خواستار شده بود.

همچنین وزیر علوم دربخش پایانی این نامه، "لزوم توجه به شأن ارزنده خانواده آموزش عالی به منظور پاسداشت زحمات بازنشستگان معزز" را یادآور و "اقدام عاجلِ سازمان برنامه و بودجه برای ابلاغ اعتبار معادل ۳,۵۰۰ میلیارد ریال به این وزارت از محل ردیف های مرتبط ذیلِ جدول شماره (۹) قانون بودجه سال ۱۳۹۷" را خواستار شده بود.

آموزش عالی علم و فناوری علوم تحقیقات و فناوری وزارت علوم وزارتخانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر