کد خبر: 660583 A

توکلی در گفت‌وگو با ایلنا:

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: ۱۱هزار و ۹ نفر در آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی (Ph.D) نیمه متمرکز سال ۱۳۹۷ پذیرفته شده‌اند.

حسین توکلی، مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با اعلام این خبر گفت: بر اساس برنامه زمانی اعلام شده فهرست اسامی ۱۱هزار و ۹ نفر که در آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی (Ph.D) نیمه متمرکز سال ۱۳۹۷ پذیرفته شده‌اند فردا یکشنبه ۴ شهریور در سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می شود.

وی افزود: پذیرفته شدگانی که هم در ردیف پذیرفته شدگان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی و هم در ردیف پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد قرار گرفته‌اند منحصرا می‌توانند در یکی از کدرشته‌ها ثبت نام کنند و مجاز به ثبت نام در دو کدرشته محل نیستند. ضمن اینکه پذیرفته شدگانی که فهرست اسامی آنها فردا اعلام می‌شود باید با همراه داشتن مدارک مندرج در اطلاعیه اعلام اسامی ابتدا به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه و موسسه آموزش عالی محل قبولی مراجعه کنند.

توکلی اظهار داشت: در صورت اعلام نشدن زمان خاص از سوی دانشگاه‌ها، پذیرفته شدگان باید در روزهای چهارشنبه ۷ و شنبه ۱۰ شهریور ماه ۹۷ با توجه به شرایط و ضوابط اعلام شده که در اطلاعیه آمده است، برای ثبت نام به دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی مراجعه کنند.

به گزارش ایلنا، آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی (Ph.D) نیمه متمرکز سال ۱۳۹۷ روز چهارم اسفندماه ۹۶ در ۱۱۷ حوزه امتحانی در ۵۵ شهر کشور برگزار شد. تعداد ۲۳۴ هزار و ۷۰۶ داوطلب در آزمون دکتری «Ph.D» (نیمه‌متمرکز) سال ۹۷ دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی ثبت نام کردند که از این تعداد، ۱۸۷ هزار و ۸۲۱ داوطلب در جلسه آزمون حاضر بودند.

دانشگاه آزاد سازمان سنجش کنکور مشاور عالی گفتگو با ایلنا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر