کد خبر: 660221 A

رئیس مرکز کنترل ترافیک این پلیس با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی گفت: محور شرق به غرب بزرگراه زین‌الدین از شمس‌آباد، محور شرق به غرب بزرگراه بابایی از نیروی زمینی و محور جنوب به شمال بزرگراه امام علی(ع) از جانبازان با حجم بار ترافیک صبحگاهی مواجه است.

به گزارش ایلنا، سرهنگ محمد رازقی، رئیس مرکز کنترل ترافیک این پلیس درباره وضعیت ترافیکی اولین روز هفته گفت: محور غرب به شرق بزرگراه همت از ستاری، محور غرب به شرق بزرگراه حکیم از اباذر، محور غرب به شرق بزرگراه هاشمی رفسنجانی از اشرفی اصفهانی و محور غرب به شرق بزرگراه شیخ فضل‌االله  از تیموری دارای بار ترافیکی نیمه‌سنگین است.

رازقی در همین رابطه اظهار داشت: محور شرق به غرب بزرگراه زین‌الدین از شمس‌آباد، محور شرق به غرب بزرگراه بابایی از نیروی زمینی و محور جنوب به شمال بزرگراه امام علی(ع) از جانبازان با حجم بار ترافیک صبحگاهی مواجه است.

وی همچنین متذکر شد: رانندگان از انجام تخلفات ساکن مانند پارک دوبله، پارک در محل توقف ممنوع، پارک در حریم تقاطع‌ها و ایستگاه‌های اتوبوس جداً پرهیز نمایند؛ زیرا این گونه از تخلفات باعث انسداد معابر، کندی تردد وسایل نقلیه و در نتیجه افزایش بار ترافیکی می‌شود.

سرهنگ محمد رزاقی رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر