کد خبر: 647418 A

فرمانده یگان‌های ویژه ناجا:

فرمانده یگان‌های ویژه ناجا گفت: آموزش، بهره مندی از تجهیزات نوین و داشتن روحیه انقلابی؛ سه مولفه قدرت در یگان ویژه است که بایستی روز به روز تقویت شود.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار "حسن کرمی" در جمع کارکنان یگان ویژه غرب استان تهران، اظهار داشت: هدف از ارزیابی‌های اخیر سنجش میزان مهارت و توانمندی در تک تک کارکنان نیروهای مسلح است.

وی افزود: آموزش، تجهیزات نوین و روحیه انقلابی؛ سه مولفه قدرت در یگان ویژه است که می بایست روز به روز تقویت شود، کارکنان یگان ویژه باید به صورت ویژه "مهارت افزایی" کرده و در صحنه عمل کاملا همسو و هماهنگ، قدرت خود را به نمایش بگذارند.

 فرمانده یگان‌های ویژه ناجا، بهره مندی از تجهیزات نوین را یکی دیگر از مولفه های مهم قدرت دانست و گفت: در این زمینه پیشرفت‌هایی داشته‌ایم، ولی راضی به این سطح از توانمندی نبوده و به سرعت در حال تلاش هستیم تا در سطح جهان بدرخشیم.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه نقطه برتری رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس روحیه انقلابی آنها بود، ادامه داد: امروز هم کارآمدی، روحیه جهادی و انقلابی نیروهای مسلح، در مواجهه با جنگ روانی و اقتصادی دشمن ثابت شده است.

سردار حسن کرمی فرمانده یگان‌های ویژه ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر