کد خبر: 628124 A

معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی ناجا اعلام کرد:

معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: همه مشمولان فارغ التحصیل مقاطع کارشناسی و بالاتر دارای برگ آماده به خدمت در یکم شهریور و آبان ۹۷ در صورت تمایل می‌توانند، تاریخ اعزام به خدمت خود را به اول تیرماه سال ۹۷ تغییر دهند.

به گزارش ایلنا، سرهنگ رحمان علیدوست معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی ناجا با اعلام خبر فوق اظهار داشت: با هماهنگی‌های به عمل آمده با نیروهای مسلح و ایجاد ظرفیت آموزشی محدود برای اعزام به خدمت به تاریخ یکم تیرماه سال جاری، همه مشمولان فارغ التحصیل مقاطع تحصیلی کارشناسی و بالاتر که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ یکم شهریور و آبان ماه ۹۷ هستند، در صورت تمایل به اعزام به خدمت در اول تیرماه سال جاری از طریق دفاتر خدمات الکترونیک (پلیس+۱۰) اقدام کنند.

وی با بیان این مطلب که ظرفیت ایجاد شده، صرفا مربوط به تاریخ اعزام اول تیرماه است، افزود: متقاضیان می توانند نتیجه درخواست خود را ظرف ۴۸ ساعت از طریق دفاتر مذکور پیگیری کنند.

 معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی ناجا  گفت: ثبت درخواست تعجیل از طریق دفاتر (پلیس +۱۰) امکان پذیر است و به علت محدودیت ظرفیت، درخواست‌هایی که زودتر ثبت شده اند در اولویت رسیدگی قرار می گیرند.

سرهنگ رحمان‌علیدوست معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر