کد خبر: 621732 A

رئیس پلیس راه استان از وقوع یک سانحه رانندگی منجر به فوت و کشته شدن 3 تن در قزوین خبر داد.

به گزارش ایلنا از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "نصراله بیگلری" در تشریح این خبر اظهار داشت: ساعت 5 صبح امروز در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110مبنی بر یک مورد تصادف در محور آزاد راه "قزوین-کرج" در محدوده "ناصر آباد"، بلافاصله عوامل پلیس راه برای بررسی موضوع در محل حاضر شدند.

این مقام مسئول ادامه داد: در بررسی به عمل آمده توسط ماموران پلیس راه مشخص شد، یک دستگاه کامیون کشنده "ولوو" با یک دستگاه سمند برخورد که بر اثر آن خودروی سمند به جلو پرتاب و به شدت با یک دستگاه اتوبوس برخورد می کند.

رئیس پلیس راه استان قزوین افزود: در این سانحه راننده و دو سرنشین سواری "سمند" در دم فوت که کارشناس پلیس راه، علت این حادثه را عدم توجه به جلو راننده کامیون کشنده ولوو نسبت به هر دو وسیله دیگر اعلام کرد.

وی با اشاره به اینکه خسارت وارده به اتوبوس جزئی بوده و به سرنشینان آن آسیبی نرسید، افزود: در صورت خستگی و خواب آلودگی ضمن توقف در پارکینگ مناسب استراحت کرده و سپس به رانندگی ادامه دهند.

بیگلری همچنین تاکید کرد: به علت افزایش تصادفات ناوگان باربری از ابتدای سال تاکنون در محورهای مواصلاتی استان قزوین، اولویت پلیس راه برخورد قاطع و بدون اغماض با رانندگان متخلف ناوگان باربری است.

اتوبوس پلیس راه استان خودرو فوت سانحه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر