کد خبر: 621545 A

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از مصدومیت ۱۰ نفر و کشته شدن دو نفر بر اثر یک تصادف زنجیره‌ای در ورامین خبر داد.

جلال ملکی در گفتگو با خبرنگار ایلنا، درباره جزییات این حادثه گفت: ساعت ۲۲:۱۵شب گذشته یک مورد حادثه تصادف در جاده ورامین به سمت ورامین بعد از پل فیروز آباد به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی اطلاع داده می‌شود.

وی ادامه داد: دو ایستگاه با امکانات کامل به محل حادثه اعزام می‌شوند و پیش از رسیدن آتش‌نشانان تهران، آتش‌نشانان قرچک نیز در محل حادثه حاضر بودند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی خاطرنشان کرد: در محل حادثه مشاهده می‌شود یک دستگاه مینی‌بوس قدیمی با ۶نفر سرنشین به هنگام حرکت به شدت با عقب یک دستگاه کامیون کمپرسی که در حاشیه جاده متوقف شده به دلیل نامشخصی برخورد می‌کند. براثر برخورد این حادثه مینی‌بوس به‌طور کامل متلاشی می‌شود.

ملکی ادامه داد: در ادامه نیز یک‌دستگاه تیبا با ۵سرنشین و یک دستگاه پراید با این مینی بوس برخورد می‌کنند. پیش از رسیدن آتش‌نشانان ۵نفر از سرنشینان خودرو تیبا که آسیب جزیی دیده بودند از خودرو خارج شده و به مراکز درمانی منتقل شده بودند.

وی با بیان اینکه ۳نفر از سرنشینان مینی‌بوس خارج شده بودند، گفت: این سه نفر آسیب‌های جدی دیده بودند و در کنار جاده نقش بر زمین بودند و سه نفر نیز در اتاق کاملا متلاشی شده مینی‌بوس محصور بودند. آتش‌نشانان عملیات را آغاز کرده و با عملیات هیدرولیکی قطعات خودرو را برش داده و سه نفر دیگر را نیز خارج کردند. یک نفر سرنشین پراید نیز دچار مصدومیت جزیی شده بود که همه این افراد به عوامل اورژانس تحویل داده شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تصریح کرد: پس از بررسی‌های لازم مشخص شد که دو مرد حدود ۵۰ ساله بر اثر شدت جراحات وارده جان خود را از دست دادند. در مجموع ده نفر در این حادثه دچار مصدومیت شدند که شامل ۵خانم و۵ آقا بودند و دو مرد نیز جان خود را از دست دادند.

تصادف جاده خودرو سازمان آتش نشانی کامیون کمپرسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر