کد خبر: 578274 A

معاون تربیت و آموزش ناجا گفت: به زودی دوره صلح بان پلیس ایران را شروع می‌کنیم و در این خصوص هماهنگی‌های لازم با وزارت امور خارجه نیز صورت گرفته است.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه پلیس خبری پلیس، سردار "امیرحسین یاوری" در یازدهمین همایش سراسری و دومین همایش مجازی معاونان تربیت و آموزش ناجا که به صورت ویدئو کنفرانس در سالن فجر ستاد ناجا برگزار شد، اظهار کرد: مجموعه ما امروز تأمین کننده اصلی عملیات‌های ناجا و نیروی ذخیره و احتیاط است.

وی تصریح کرد: امروز با حضور فرماندهی محترم ناجا چند طرح افتتاح می‌شود، یکی از آنها راه‌اندازی سیستم حق‌التدریس است که توانسته‌ایم با این سیستم نزدیک به ۶ میلیارد تومان صرفه‌جویی کنیم.

معاون تربیت و آموزش ناجا با بیان اینکه در حال حاضر در مجموعه ما چندین کار بزرگ در حال اجرا است، خاطرنشان کرد: قرارگاه جهادی آموزش، ۸۰ درصد پرسنل ناجا را آزمون کرد.

یاوری خاطرنشان کرد: به خود می‌بالیم که می‌توانیم کاری برای نظام و مملکت در حد توانمان انجام دهیم.

وی به اقدامات انجام شده در حوزه تربیت بدنی ناجا اشاره و اضافه کرد: در تلاش هستیم تا دیگر نگرانی از بابت دفاع شخصی درجه‌داران نداشته باشیم.

معاون تربیت و آموزش ناجا افزود: امیدواریم تا پایان سال همه مراکز آموزش ناجا به ویدئو کنفرانس و دوربین مجهز شوند.

این مقام عالی‌رتبه انتظامی گفت: یکی از طرح‌های  که امروز افتتاح می‌شود کانتینری مجهز به کلیه تجهیزات فاوایی است که درجه‌داران می‌توانند در سراسر کشور توسط آن آموزش ببینند.

سردار یاوری در خاتمه گفت: به زودی دوره صلح بان پلیس ایران را شروع می‌کنیم و در این خصوص هماهنگی‌های لازم با وزارت امور خارجه نیز صورت گرفته است.

معاون تربیت و آموزش ناجا سردار امیر حسین یاوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر