کد خبر: 528978 A

نائب رئیس شورای شهر تهران در گفت‌وگو با ایلنا:

نائب رئیس شورای شهر تهران گفت: اگر تخلفات مشهود و مستندی را در شهرداری تهران شاهد باشیم، بی‌شک طرح تحقیق و تفحص را دنبال خواهیم کرد.

ابراهیم امینی، نائب رئیس شورای شهر تهران، ری و تجریش در پاسخ به این سوال که آیا شورای پنجم قصد دارد؛ در صورت لزوم طرح تحقیق و تفحص از شهرداری تهران را در دستور کار قرار دهد یا خیر؟ گفت: در حال حاضر باید مدارک، مستندات و گزارشات را مشاهده کنیم و با توجه به اسناد و مدارک اگر به واقع تخلفات مشهود و مستندی را شاهد باشیم، بی‌شک این مساله را دنبال خواهیم کرد.

تنها عضو ثابت کمیسیون حقوقی و نظارت شورای پنجم با اشاره به اینکه این کمیسیون نتوانسته گزارشی از عملکرد شهرداری و شورا تهیه کند، ادامه داد: هنوز اسناد و مدارک در اختیار ما گذاشته نشده است و بدون دسترسی به اسناد نمی‌توان گزارشی دقیق ارائه داد. در همین راستا شهردار باید رسما کار خود را آغاز کند تا مدارک در اختیار ما قرار گیرد.

امینی با تاکید بر اینکه آمارهای متفاوتی از میزان تخلفات و بدهی‌های شهرداری به گوش می‌رسد، افزود: با استقرار شهردار آینده اسناد و مدارک در اختیار ما قرار خواهد گرفت و می‌توانیم این موارد را بررسی کنیم.

نائب رئیس شورای شهر تهران، ری و تجریش در پاسخ به این سوال که چرا معاون مالی شهردار سابق تهران به عنوان کارمند نمونه شهرداری انتخاب شده و حتی محسن هاشمی هم در مراسم تقدیر از او حضور داشت، گفت: کسی که ایشان را انتخاب کرده، باید جوابگو باشد.

شورای شهر شهرداری تهران گفتگو با ایلنا ابراهیم امینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر