کد خبر: 504486 A

سالاری در جلسه امروز شورای شهر:

رییس کمیسیون شهرسازی ومعماری شورای شهر تهران تاکید کرد: شائبه‌هایی در خصوص واگذاری فضاهای تبلیغاتی ایستگاه‌ها و قطارهای مترو تهران در مزایده عمومی به گوش می‌رسد.

به گزارش ایلنا، محمد سالاری در سیصد و پنجاه و پنجمین جلسه غیرعلنی شورای شهر تهران در تذکری به شهرداری تهران خواستار شفاف‌سازی شهرداری و شرکت بهره برداری مترو تهران نسبت به شائبه برگزاری مزایده عمومی فضاهای تبلیغاتی مترو شد.

رییس کمیسیون شهرسازی ومعماری شورای شهر تهران در این جلسه با اشاره به جلسه مشترک اعضای شورای چهارم و منتخبین پنجمین دوره شورای شهر تهران با شهردار تهران گفت: با توجه به اینکه آقای قالیباف در جلسه مشترک که مدیران شهرداری نیز در آن حضور داشتند، اعلام کرد که دستورات لازم به مدیران شهرداری داده شده تا بجز مسائل مربوط به امور جاری و نگهداشت شهر از انعقاد هر گونه قراردادی که تعهدات آن مربوط به  عهده مدیریت شهری آینده باشد اجتناب کنند. اما اکنون شائبه‌هایی در خصوص واگذاری فضاهای تبلیغاتی ایستگاه‌ها و قطارهای مترو تهران در مزایده عمومی به گوش می‌رسد.

منتخب مردم در شورای پنجم شهر تهران ادامه داد: شورای پنجم به هرگونه قرارداد یا توافقی در فضای گذار و نقل و انتقال که برای شهردار آینده تعهد ایجاد کند رسیدگی می‌کند و اگر قانون رعایت نشده باشد آن را مورد بازنگری جدی قرار می‌دهد.

سالاری در پایان افزود: در حال حاضر شائبه مزایده فضای تبلیغاتی متروی تهران موجبات ایجاد نگرانی شده که ما درخواست شفاف‌سازی  صحت و سقم و چرایی این موضوع را از شهردار تهران داریم.

محمد سالاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر