کد خبر: 455471 A

هاشمی خبر داد:

استاندار تهران جزئیات عملیات امداد و نجات در محور آبعلی و اعزام کوهنوردان به منطقه خبر داد.

به گزارش ایلنا، سیدحسین هاشمی که در محل حادثه سقوط بهمن در محور  آبعلی حضور یافته بود، با بیان این مطلب اظهار کرد: یکی از کشته‌شدگان این حادثه محمدعلی طلوعی‌مقدم رئیس اداره راه و شهرسازی رودهن و پردیس است که برای کمک به منطقه اعزام شده بود.

وی ادامه داد: تمام تلاش مسئولان ذی‌ربط در مرحله نخست تسریع در انجام عملیات امداد و نجات است و در مرحله بعد راه‌های مواصلاتی این محور به سرعت بازگشایی شود. تجهیزات امدادی ویژه از جمله سگ‌های زنده‌یاب، دستگاه بیورادار و هلی‌کوپتر امدادی هلال‌احمر به این منطقه اعزام شده است.

استاندار تهران با تسلیت به بازماندگان حادثه سقوط بهمن در منطقه مبارک‌آباد آبعلی اظهارکرد: هم اکنون وزیر کشور در این منطقه حضور دارد و من نیز همراه رئیس ستاد بحران کشور با حضور در محل حادثه از نزدیک بر عملیات امدادی نظارت می‌کنیم.

هاشمی افزود: در جلسه ستاد بحران استان تهران مصوب شد کوهنوردان ماهر به منطقه اعزام شوند و درعین حال فرمانداران شهرستان‌های فیروزکوه و دماوند با تشکیل ستادهای بحران علاوه بر مدیریت عملیات امدادی در منطقه اخبار و اطلاعات را لحظه به لحظه در اختیار ستاد بحران استان تهران قرار دهند.

استاندار تهران در پایان افزود: با پلیس‌راهور و نیروی انتظامی هماهنگی‌های لازم شده تا تردد در این مسیرها به‌صورت کنترل شده انجام شود که علاوه بر جلوگیری از ازدحام در این مسیرها کار امدادرسانی بهتر انجام شود.

سیدحسین هاشمی سقوط بهمن در آبعلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر