کد خبر: 426167 A

مدیر عامل صندوق قرض ‌الحسنه کمیته امداد خبر داد:

صندوق قرض الحسنه کمیته امداد امام خمینی(ره) با رویکرد جلب مشارکت و جذب سپرده کمک های مردمی و کاهش بروکراسی اداری در مراجعه مددجویان و نیازمندان به بانک ها برای دریافت وام راه اندازی شده است.

به گزارش ایلنا، علی نورمحمدی، مدیر عامل صندوق قرض ‌الحسنه کمیته امداد با اشاره به افتتاح چهار شعبه صندوق قرض الحسنه امداد در ماه جاری گفت: این صندوق با رویکرد جلب مشارکت و جذب سپرده و کمک‌های مردمی و کاهش  بروکراسی اداری درمراجعه مددجویان و نیازمندان به بانک ها برای دریافت وام راه اندازی شده است. 

وی گفت: صندوق قرض الحسنه امداد در استانهای خراسان رضوی ، ایلام ، مازندران و یزد افتتاح خواهد شد.

 نورمحمدی با بیان اینکه سپرده گذاری بیش از 1200 نفر از خیران و نیکوکاران کشورمان  به ارزش ۱۲ میلیارد ریال در صندوق قرض الحسنه امداد  ثبت شده است، گفت: هزار میلیارد ریال سرمایه اولیه کمیته امداد برای راه‌اندازی این صندوق بوده است.

 وی در ارتباط با وضعیت سپرده گذاری خیران  بیان کرد: خیران استانهای گلستان، فارس و خراسان شمالی تا کنون بیشترین سهم را در سپرده گذاری صندوق قرض الحسنه داشته اند .

  مدیر عامل صندوق قرض الحسنه امداد با بیان اینکه تاکنون ۲۱ استان دارای  صندوق قرض الحسنه شده اند، یادآور شد: تاکنون این صندوق در استان های  تهران ، همدان، قم، گلستان ،خراسان شمالی ، کهگیلویه و بویر احمد ، مرکزی ، لرستان ، زنجان ، فارس ، گیلان ، بوشهر و چهار محال بختیاری، سمنان، خوزستان و شعبه مرکزی در تهران و سیستان و بلوچستان افتتاح شده است، صندوق قرض الحسنه امداد در  استانهای خراسان رضوی ، ایلام  امروز (یکشنبه) و در استانهای  مازندران و یزد  روز پنجشنبه  ۲۷ آبان ماه سال جاری افتتاح می شود .

 نور محمدی با اشاره  به روند روبه رشد میزان سپرده گذاری خیران  در این صندوق گفت: ۳۶ شعبه صندوق قرض الحسنه با انجام مراحل قانونی و مجوز بانک مرکزی در استانهای سراسر کشور امسال  افتتاح خواهد شد.

  وی با دعوت از مردم خیر و نیکوکار برای افتتاح حساب  سپرده در صندوق قرض الحسنه امداد افزود: ارائه تسهیلات در این صندوق به صورت قرض الحسنه و با حداقل کارمزد به متقاضیان پرداخت می شود، تاکنون روزانه هزار فقره تسهیلات به مددجویان  این نهاد پرداخت شده است.

 

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی ره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر