کد خبر: 406093 A

سرخو خبر داد:

ایلنا: رئیس کمیته حمل و نقل شورای شهر تهران از وجود نام دو تن از خبرنگاران صدا و سیما در لیست تعاونی مسکن کارکنان شهرداری تهران خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محسن سرخو در تذکر پیش از دستور امروز خود با بیان اینکه امروز تذکری به شهردار تهران دارم، گفت: در سال 1392 کمیسیون تهاتر، فروش و اداره املاک و مستغلات شهرداری تهران به تصویب رسید و تعاونی مسکن کارکنان شهرداری تهران تایید شد.

وی ادامه داد: زمینی به مساحت 5 هزار و 3 متر مربع واقع در محله ازگل در منطقه یک تهران در اختیار تعاونی مسکن سازمان بازنشستگی شهرداری تهران قرار گرفت که ارزش آن در ابتدا 30 میلیارد تومان برآورد شد.

رئیس کمیته حمل و نقل شورای شهر افزود: با تصویب ارائه تخفیف 50 درصدی ارزش این ملک به 15 میلیارد تومان رسید و سرانجام قرار شد که این ملک در اختیار کارکنان شهرداری تهران قرار بگیرد.

سرخو با اشاره به اینکه در ردیف‌های 131 و 132 لیست اسامی کارکنان شهرداری عضو این تعاونی نام دو تن از خبرنگاران صداوسیما نیز به چشم می‌خورد، اظهار کرد: ک.ن و الف.م دو تن از خبرنگاران صداوسیما هستند که باید از رئیس صداوسیما پرسید؛ این خبرنگاران در قبال دریافت خانه چه چیزی به شهرداری داده‌اند.

این عضو شورای شهر با بیان اینکه شرکت بهره‌برداری مترو نیز کتاب منتشر شده توسط ک. ن را در سال گذشته به قیمت 480 میلیون ریال خریداری کرده، خاطرنشان کرد: اگر تا به حال مترو این کتاب‌ها را خمیر نکرده باشد هنوز در انبار مترو وجود دارد.

وی در پایان از ریاست شورا خواست تا شرایط تعاونی‌ها و اوضاع 150 نفر پرسنل شهرداری عضو این تعاونی و ماجرای کتاب‌ها را مشخص کند.

 

محسن سرخو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر