کد خبر: 339499 A

معاون سیاسی و امنیتی استاندار تهران:

معاون سیاسی و امنیتی استاندار تهران با تاکیدبر اینکه مفت‌خوری در فرهنگ عمومی ما باید متوقف شود، گفت: در ادارات تهران با لیسانسه‌ها و فوق‌لیسانسه‌های فاقد دانش و مهارت روبه‌رو هستیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سیدشهاب‌الدین چاوشی (معاون سیاسی و امنیتی استاندار تهران و رئیس شورای آموزش و پرورش شورای شهر تهران) در همایش شوراهای آموزش و پرورش که هم‌اکنون در سالن‌ همایش‌های صداوسیما در حال برگزاری است با اشاره به اینکه به فرجام رسیدن برجام نقش کلیدی ایران در منطقه را برای بسیاری از قدرت‌های بزرگ اثبات کرد، گفت: بدون جمهوری اسلامی ایران، هیچ معادله‌ای در منطقه شکل نمی‌‌گیرد.

وی با بیان این مطلب که آموزش و پرورش باید در زمینه پیروزی جمهوری اسلامی و موفقیتش در موضوع برجام باید پیام رسان خوبی به نسل آینده باشد، اظهار داشت: باید به دانش‌آموزان بگوید که در سال‌های گذشته چه رنجی به ملت ایران تحمیل شد و این دولت توانست؛ قدرت‌های بزرگ هسته‌ای را سرجای خود بنشاند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار تهران اضافه کرد: ظریف توانست بر گردن کلفتانی که تصور می‌کردند؛ باید حرف خود را به زور پیش ببرند، پیروز شود.

رئیس شورای آموزش و پرورش شورای شهر تهران با اشاره به اینکه برای نخستین‌بار دولت ۲۵ درصد از بودجه کل کشور را با اتکا به درآمدهای نفتی تقدیم مجلس کرده است، تصریح کرد: این موضوع سرآمدی بر اقتصاد مقاومتی است.

چاوشی در ادامه به دیپلمه‌های فاقد مهارت اشاره کرد و گفت: در حال حاضر دیپلمه‌هایی داریم که فاقد مهارت هستند و حتی در عرصه سازمان‌های اداری استان تهران با لیسانسه و یا فوق‌لیسانسه‌هایی مواجه هستیم که از نظر مهارت و دانش در سطح قابل قبولی نیستند و باید در این رابطه تدبیر جدیدی کرد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار تهران با بیان اینکه مفت‌خوری در فرهنگ عمومی ما باید متوقف شود، خاطر نشان کرد: ایران با تمام منابع و نیروی انسانی خود می‌تواند به قطب بزرگ اقتصادی در جهان تبدیل شود.

انتهای پیام/
سیدشهاب‌الدین چاوشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر