کد خبر: 263116 A

رئیس پلیس راه راهور ناجا در گفت‌وگو با ایلنا:

رئیس پلیس راهور ناجا با اشاره به اینکه بعد از ظهر امروز (جمعه ۱۴ فروردین ماه) به دلیل حجم سنگین ترافیک محورچالوس یکطرفه خواهد شد، اظهار کرد: میزان تخلفات و تصادفات در نورز نسبت به سال گذشته کاهش داشته است.

سرهنگ محمدحسین حمیدی  در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا در مورد میزان تخلفات و تصادفات در ایام نوروز نسبت به سال گذشته گفت: میزان تخلفات رانندگی در ایام نوروز ۹۴ نسبت به سال گذشته کاهش داشته است و به تبع آن میزان تصادفات نیز کاهش داشت. 

وی در مورد وضعیت راههای کشور اظهار کرد: امروز هم با توجه به این که آخرین روز تعطیلات است، طبیعی است که حجم ترافیکی سنگینی را داشته باشیم، به همین علت محور ترافیکی چالوس بعد از ظهر به سمت کرج یک طرفه خواهد شد، همچنین محدودیت تردد کامیون‌ها نیز در محور‌های مواصلاتی اجرا می‌شود؛ امیدواریم که روز پایانی تعطیلات، روز خوبی باشد. 

رئیس پلیس راه راهور ناجا در ارتباط با وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی در روز طبیعت افزود: روز ۱۳ فروردین روز پرترافیکی چه در حوزه درون شهری و چه در حوزه حاشیه شهری بود و همانطور که انتظار می‌رفت؛ با بار ترافیک سنگین در همه محور‌های مواصلاتی کشور روبرو بودیم که با رانندگی خوب مردم با حداقل تصادفات و تخلفات همراه شد.

ایام نوروز پلیس راهور ترافیک تعطیلات تعطیلات نوروزی رئیس پلیس راهور طبیعت محورهای مواصلاتی میزان تخلفات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر