کد خبر: 260010 A

رئیس هیات نظارت بر انتخابات شورایاری‌های تهران:

ایلنا: رئیس هیات نظارت بر چهارمین دوره انتخابات شورایاری‌های تهران گفت: شنبه و ‌‌نهایت تا یکشنبه نتایج انتخابات شورایاری‌های محلات مشخص خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمد سالاری رئیس هیات نظارت بر چهارمین دوره انتخابات شورایاری‌ها با حضور در منطقه ۴ محله تهرانپارس غربی با اشاره به اینکه صف‌هایی که برای رای دادن تشکیل شده مشابه انتخابات دیگر است، گفت: از اعضای منتخب شورایاری قول دادیم که تعصب خاص را نسبت به محله خود داشته باشند و مشکلات را به مدیریت شهری منتقل کنند تا ما بتوانیم در فرآیند تصمیم گیری‌ها به آن‌ها رسیدگی کنیم.

رئیس هیات نظارت بر چهارمین دوره انتخابات شورایاری‌ها تاکید کرد: شورایاران دیده‌بان شهری و معتمدین منتخب مردم هستند.

وی با اشاره به اینکه امیدواریم؛ درآینده شاهد مدیریت یکپارچه در شهر تهران باشیم، گفت: مدیریت یکپارچه شهری کمک می‌کند تا نیازهای واقعی شناخته شده و بعد از بررسی، رفع شوند.

رئیس هیات نظارت بر چهارمین دوره انتخابات شورایاری‌ها همچنین گفت: شنبه و ‌‌نهایت تا یکشنبه نتیجه انتخابات مشخص خواهد شد.

وی درباره ناظرین حاضر بر صندوقهای رای گفت: ۱۸۰۰ صندوق در ۳۵۴ محله شهر تهران وجود دارد و برای هر صندوق دو الی سه ناظر در نظر گرفته شده است. همچنین ۸۰۰ نفر از همکاران ما در ستاد هیات نظارت موضوع هدایت انتخابات را عهده دار هستند.

رئیس هیات نظارت برانتخابات با اشاره به اینکه ما نگاه حداکثری برای تهیه تعرفه‌ها داشتیم، افزود: یک میلیون و ۸۰۰ هزار تعرفه برای این انتخابات در نظر گرفته شده است که در مخزن مرکزی قرار دارد. همچنین تعرفه‌ها با توجه به نیاز سنجی در محلات توزیع شدند.

انتخابات شهر تهران مشکلات تهران فردا هیات نظارت شورایاری چهارمین نتایج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر