کد خبر: 257171 A

عضو شورای شهر تهران:

عضو شورای شهر تهران گفت: چرا باید کنسرت هنرمندی که با ضوابط قانونی کار می‌کند، توسط عده‌ای کنسل شود؟

به گزارش خبرنگار ایلنا؛ عبدالحسین مختاباد در جلسه علنی امروز شورای شهر تهران در تذکر پیش از دستور خود به سقوط هلی کوپتر در ارتفاعات دربند و مرگ چند تن از هموطنان اشاره کرد وگفت: باید این توضیح داده شود که چه اتفاقی افتاده و مسئول آن کیست و چرا باید این اتفاق رخ می داد.

وی تاکید کرد: اگر این هلی کوپتر در منطقه مسکونی سقوط می‌کرد، فاجعه بار بود.

عضو شورای شهر تهران در واکنش به سخنان اخیر رحمانی فضلی وزیر کشور گفت: ایشان اعلام کرده بودند که یکی از نامزدهای شورای شهر دو میلیارد تومان خرج کرده و وقتی از وی سوال شده بود، گفته است؛ دوستانم این مبلغ را خرج کرده‌اند.

مختاباد در پاسخ به سخنان وزیر کشور گفت: چرا تهمت می‌زنید، مشخص کنید؛ این کار توسط چه کسی انجام شده است.

این عضو شورای شهر تهران ادامه داد: تذکر دیگر من در خصوص اتفاقات رخ داده در هنر و موسیقی است که برخی جلوی برگزاری کنسرت ها را می‌گیرند.

مختاباد با بیان اینکه هنر و فرهنگ ایرانی همواره با اخلاق و دیانت همراه بوده است، گفت: در طول سی و شش سالی که از انقلاب می‌گذرد، برجسته ترین کارها در زمینه هنر وفرهنگ انجام شده و همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند؛ هیچ تفکری در تاریخ ثبت نمی‌شود مگر آنکه با هنر همراه باشد.

وی اظهار کرد: چرا باید کنسرت هنرمندی که با ضوابط قانونی کار می‌کند توسط عده‌ای کنسل شود. از وزارت ارشاد می‌خواهم با این قضایا برخورد جدی کرده و از هنر و هنرمندان حمایت کند.

اخلاق انقلاب جلسه علنی رهبر معظم انقلاب شورای شهر شورای شهر تهران عبدالحسین مختاباد مرگ موسیقی وزارت ارشاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر