کد خبر: 183190 A

بیست ودومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم تا ۲۳ تیر ماه در باغ موزه دفاع مقدس برپا است.

استقبال عمومی بویژه مراجعان به نمایشگاه بین المللی قرآن کریم از تالارهای هفت گانه باغ موزه دفاع مقدس در پی افزایش ساعات بازدید از این مکان در ماه مبارک رمضان افزایش یافت.

به گزارش ایلنا به نقل از مدیر روابط عمومی باغ موزه دفاع مقدس گفت: بازدیدکنندگان با ابراز رضایت از افزایش ساعت بازدید از تالارها در ماه مبارک رمضان، علاقه مندی خود را نسبت به فضای زیبا و معنوی باغ موزه دفاع مقدس بیان داشتند.

«اصغر رضوانی» افزود: باغ موزه دفاع مقدس و ترویج فرهنگ مقاومت که به همت شهرداری تهران ایجاد شده، در تالارهای هفت گانه خود با استفاده از برترین تکنولوژی های روز دنیا، مفاهیم و الهامات دوران هشت سال حماسه و اقتدار مردم ایران را نمایش می دهد.

وی گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان، عموم علاقه مندان می توانند از ساعت ۱۱ الی ۲۲ و روزهای سه شنبه که روزهای تعطیل باغ موزه بود و جمعه ها از ساعت ۱۷ الی ۲۲ و با ۷۰ درصد تخفیف از تالارهای باغ موزه دفاع مقدس بازدید کنند.

به گفته رضوانی، علاقه مندان می توانند از ساعت ۲۲ نیز در ویژه برنامه فرهنگی و هنری «شب های شیدایی» شرکت کنند.

ویژه برنامه «شب های شیدایی» برای پنجمین سال متوالی در باغ موزه دفاع مقدس اجرا شده و با استقبال گسترده شهروندان تهرانی مواجه شده است.

وی یادآور شد: امسال باغ موزه دفاع مقدس میزبان بیست ودومین نمایشگاه قرآن کریم نیز است.

بیست ودومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم تا ۲۳ تیر ماه در باغ موزه دفاع مقدس برپا است.

ترویج فرهنگ دفاع مقدس شهرداری تهران فرهنگی و هنری قرآن کریم ماه رمضان مدیر روابط عمومی مردم ایران موزه نمایشگاه بین المللی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر