کد خبر: 180975 A

علاقه مندان می توانند همه روزه از ساعت ۱۱ تا ۲۲ و روزهای سه شنبه که قبلا روز تعطیلی موزه بوده و جمعه ها از ساعت ۱۷ تا ۲۲ از تالارهای باغ موزه دفاع مقدس بازدید کنند.

همزمان با برگزاری بیست ودومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، تالارهای باغ موزه دفاع مقدس با تخفیف ۷۰ درصدی از ساعت ۱۱ تا ۲۲ میزبان بازدیدکنندگان است.

به گزارش ایلنا از باغ موزه دفاع مقدس، مدیر روابط عمومی باغ موزه دفاع مقدس با اعلام این خبر افزود: بمنظور استفاده بازدیدکنندگان بیست ودومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، ساعت بازدید از تالارهای باغ موزه دفاع مقدس تا ساعت ۲۲ افزایش یافت.

«اصغر رضوانی» ادامه داد: علاقه مندان می توانند همه روزه از ساعت ۱۱ تا ۲۲ و روزهای سه شنبه که قبلا روز تعطیلی موزه بوده و جمعه ها از ساعت ۱۷ تا ۲۲ از تالارهای باغ موزه دفاع مقدس بازدید کنند.

وی با اشاره به برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی باغ موزه دفاع مقدس در ایام ماه مبارک رمضان خاطرنشان کرد: عموم شهروندان می توانند تا پایان ماه مبارک رمضان از ساعت ۲۲ در برنامه شب های شیدایی حضور یافته و از این ویژه برنامه فرهنگی هنری و اجرای آب نمایش باغ موزه استفاده کنند.

بیست ودومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم تا ۲۳ تیر ماه برپا است.

برنامه های متنوع فرهنگی دفاع مقدس فرهنگی هنری قرآن کریم مدیر روابط عمومی موزه نمایشگاه بین المللی ساعت باغ تالارهای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر