کد خبر: 172952 A

معاون فرماندار بابلسر:

بحثطلاق و مواد مخدر منشاء برخوردهای خشن اجتماعی و افت امنیت اجتماعی در جامعه است. / همه نهادها و دستگاه‌ها در بحثامنیت اجتماعی سهیم هستند.

معاون فرماندار بابلسر معضل طلاق و مواد مخدر را منشاء برخوردهای خشن اجتماعی در جامعه و افت امنیت اجتماعی در این شهرستان دانست.

به گزارش ایلنا از بابلسر، رضا محسن پور معاون فرماندار بابلسر در جلسه کمیسیون ارتقای امنیت اجتماعی شهرستان گفت: شناخت تهدیدها و فرصت‌ها و آسیب‌شناسی جامعه و برقراری امنیت پایدار در جامعه از اهداف مهم کمیسیون ارتقای امنیت اجتماعی است.

وی افزود: در یک جامعه با امنیت اجتماعی پایدار جان، مال، ارزش‌ها و باورهای دینی همواره حفظ می‌شود و آرامش در جامعه برقرار می‌شود.

معاون فرماندار شهرستان با تشریح اهمیت کمیسیون ارتقای امنیت اجتماعی از مسئولان و رؤسای ادارات عضو خواست تا برای ارائه راهکارهای مطلوب و عملی در جلسات، برنامه‌ریزی لازم را داشته باشند.

وی با بیان اینکه بالابردن احساس امنیت اجتماعی در جامعه نیز از اهمیت بالایی برخوردار است گفت: ممکن است آمار جرمی پایین باشد ولی احساس ناامنی در خصوص آن جرم وجود داشته باشد و منجر به نارضایتی مردم شود.

محسن پور بحث دانست و افزود: مردم شهرستان بابلسر را یک شهرستان ولایت مدار و شهیدپرور وهمچنین یک منطقه گردشگری، دانشگاهی و فرهنگی انتظار بیشتری دارند.

وی خاطرنشان کرد: برای ارتقای امنیت اجتماعی باید از مساجد و مدارس بعنوان محیط های فرهنگی استفاده بهینه انجام داد.

وی با بیان اینکه مسئله اجتماعی یک مسئله همگانی است، گفت: همه نهادها و دستگاه‌ها به ویژه نهادهای فرهنگی در بحثامنیت اجتماعی سهیم هستند.

در پایان مصوب شد دو کمیته فرهنگی و کمیته انتظامی و امنیت اجتماعی تشکیل گردد تا با راهکارهای مناسب از معضلات و مشکلات اجتماعی شهرستان جلوگیری شود.

جامعه جرم طلاق فرماندار فرماندار شهرستان گردشگری مشکلات مواد مخدر امنیت بابلسر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر