کد خبر: 136623 A

در سمپوزیوم ایمپلنت مباحثپیشرفته‌ای در زمینه بازسازی استخوان فک جهت کارگذاری مناسب ایمپلنت و همچنین مباحثی در زمینه پیشگیری و درمان عوارض درمان ایمپلنت مطرح می‌شود.

ایلنا: رئیس کنگره جراحان دهان، دهان فک و صورت ایران از حضور ۲۲ تن از اساتید برجسته بیش از ۱۰ کشور جهان در جریان برگزاری دوازدهمین کنگره بین المللی جراحان دهان، فک و صورت ایران خبر داد.

به گزارش ایلنا، " علی حسنی " رئیس دوازدهمین کنگره بین المللی جراحان دهان، فک و صورت ایران که از ۷ تا ۹ اسفند ماه ۱۳۹۲ در هتل المپیک تهران برگزار می‌شود در توضیح جزئیات برگزاری این کنگره گفت: هدف از برگزاری این کنگره بین المللی، ارائه آخرین دستاورد‌ها و پیشرفت‌های علمی در ارتباط با جراحیهای دهان، فک و صورت بوده و محورهای مورد بحثدر این کنگره علمی شامل مواردی چون: آسیب‌های ناحیه فک و صورت، جراحیهای ارتوگناتیک و زیبایی صورت، درمان بیماران مبتلا به شکاف کام و لب، ناراحتی‌های مفصل گیجگاه فکی، جراحی تومور‌ها و سرطان‌های ناحیه فک و صورت، درمان‌های پیشرفته ایمپلنت، بازسازی استخوان‌های فک و صورت و عفونت‌ها است.

حسنی خاطر نشان کرد که در این کنگره برای اولین بار مباحثپیشرفته‌ای در زمینه مهندسی بافت و کاربرد سلولهای بنیادی در بازسازی ناحیه فک و صورت ارائه خواهند شد.

وی به برگزاری چهارمین سمپوزیوم ایمپلنت خلیج فارس و دومین جشنواره تحقیقاتی جوان بصورت همزمان با دوازدهمین کنگره بین المللی جراحان دهان فک و صورت ایران اشاره کرد و افزود: در سمپوزیوم ایمپلنت مباحثپیشرفته‌ای در زمینه بازسازی استخوان فک جهت کارگذاری مناسب ایمپلنت و همچنین مباحثی در زمینه پیشگیری و درمان عوارض درمان ایمپلنت خواهیم داشت.

حسنی اظهار داشت: از مشخصات بارز کنگره امسال باید به برگزاری کارگاه‌های تخصصی فک و صورت برای اولین بار از جمله کاربرد ژل، فیلر، بوتاکس، بلفاروپلاستی، راینوپلاستی، درمان‌ مشکلات مفصل گیجگاهی فکی و جراحی‌های ایمپلنت زایگوماتیک که در بیمارستان انجام می‌شوند اشاره کرد. وی ادامه داد از دیگر کارگاههای که در این کنگره برگزار می‌شود باید به کارگاههای اورژانس‌های پزشکی در مطب دندانپزشکی، و همچنین برگزاری ۸ کارگاه تخصصی ایمپلنت اشاره کرد.

رئیس دوازدهمین کنگره بین المللی جراحان دهان، فک و صورت ایران امتیاز بازآموزی این کنگره علمی را ۲۶ امتیاز عنوان کرد و تأکید کرد: در حاشیه برگزاری این کنگره نمایشگاهی با حضور شرکت‌های داخلی و خارجی جهت ارائه محصولات، مواد و تجهیزات فک و صورت و ایمپلنت خواهند پرداخت.

المپیک ایران بیمارستان جراحی جهان خلیج فارس درمان زیبایی سرطان مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر