کد خبر: 1164661 A

فرمانده انتظامی استان یزد از شناسایی و دستگیری عاملان قتل خانوادگی در اشکذر در کمتر از ۱۰ ساعت خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار "عباسعلی بهدانی فرد" در خصوص جزئیات این خبر اعلام داشت: شب گذشته خبر مرگ یک زن و فرزند وی در شهر "مجومرد اشکذر" به پلیس اعلام شد.

وی ادامه داد: با دریافت این خبر بلافاصله ماموران کلانتری اشکذر در محل حاضر و با جسد بی جان زنی ۴۲ ساله و پسر ۱۴ ساله اش که به قتل رسیده بودند، روبرو شدند.

فرمانده انتظامی استان یزد اظهار داشت: متعاقب آن جسدی در بیابان های اطراف اشکذر که به قتل رسیده و سوزانده شده بود، توسط پلیس کشف شد.

وی ادامه داد: بلافاصله تیم خبره ای از کارآگاهان پلیس تشکیل و ضمن هماهنگی با دادستان اشکذر، با استفاده از سرنخ های بدست آمده از صحنه جرم و با دقت عمل و هوشیاری پلیس و با انجام اقدامات اطلاعاتی و استفاده از شیوه های خاص پلیسی، فرزند بزرگ خانواده، مورد ظن پلیس واقع شد.

بنابراعلام پایگاه خبری پلیس، بهدانی فرد افزود: پلیس  در یک عملیات غافلگیرانه متهم و همدستش را که از محل متواری شده بودند، در بافت قدیم شهر یزد دستگیر و به اداره آگاهی اشکذر منتقل کردند.

وی بیان داشت: متهمان که ۱۹ و ۲۱ ساله و هر دو اهل یکی از شهرستان های خراسان رضوی می باشند در حضور دادستان اشکذر به قتل اعتراف و انگیزه این اقدام فجیع را اختلاف خانوادگی عنوان کردند.

انتهای پیام/
فرمانده انتظامی استان یزد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر