کد خبر: 1161252 A

فرمانده انتظامی غرب استان تهران از دستگیری ۲ قاچاقچی موادمخدر و کشف ۱۱۸ کیلوگرم تریاک در شهرستان زاهدان در عملیاتی مشترک با پلیس استان سیستان و بلوچستان خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار"کیوان ظهیری" با اشاره به جزئیات این خبر گفت: با بدست آمدن اخبار و اطلاعاتی در خصوص  فعالیت عناصر تهیه و توزیع مواد مخدر در شهرستان های غرب استان تهران و سرنخ همکاری آنها با قاچاقچیان موادمخدر در شهرستان زاهدان استان سیستان و بلوچستان، بررسی جدی موضوع در دستور کار قرار گرفت.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران افزود: در این راستا با فعالیت اطلاعاتی مشترک پلیس مبارزه با موادمخدر غرب استان تهران و استان سیستان و بلوچستان، اخباری در خصوص دپوی مواد مخدر در منزل یکی از قاچاقچیان در شهرستان زاهدان بدست آمد که طی هماهنگی با مقام قضائی و ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر زاهدان و تبادل اطلاعات، دو تیم از ماموران انتظامی،بلافاصله محل جابجائی موادمخدر را تحت  کنترل و مراقبت قرار دادند.

سردار ظهیری تصریح کرد: با رصد اطلاعاتی پلیس، یکی از قاچاقچیان موادمخدر حین جابجائی مواد مخدر از یک دستگاه خودروی پراید دستگیر و در بازرسی از صندلی عقب خودرو، تعداد ۹۴ بسته مواد مخدر از نوع تریاک به وزن ۹۴ کیلوگرم کشف و در ادامه در بازرسی از منزل یکی دیگر از قاچاقچیان در شهرستان زاهدان، متهم دستگیر و ۲۰ بسته تریاک به وزن ۲۴ کیلوگرم نیز  کشف شد.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران خاطرنشان کرد: متهمان دستگیر شده به همراه مواد مخدر مکشوفه و خودروی پراید توقیف شده جهت سیر مراحل قانونی به مقر انتظامی پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان زاهدان منتقل شدند.

 

انتهای پیام/
فرمانده انتظامی غرب استان تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر