کد خبر: 1160192 A

فرمانده بسیج ادارات تهران بزرگ:

فرمانده بسیج ادارات تهران بزرگ گفت: بسیج ادارات در تحقق دولت اسلامی باید تلاش کند تا کشور اسلامی در لایه های مختلف شکل بگیرد و مدیران و کارکنان باید انقلابی و اسلامی باشند.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ سرهنگ وحید تیموری در همایش هفته بسیج ضمن گرامیداشت این هفته اظهار داشت: در سال ۵۸ زمانی که امام(ره) بنیان بسیج را تشکیل دادند، کسی فکر نمی کرد انقلاب اسلامی وارد دهه پنجم شود؛ بیش از ۴۳ سال از عمر انقلاب اسلامی سپری می‌شود و نظام جمهوری اسلامی با اقتدار و توانمندی مسیر خود را ادامه می دهد.
 
وی افزود: امروز جوانان نسبت به موضوعاتی سوال دارند که بایستی پاسخ آنها را بدهیم، علی‌رغم برخی مشکلات با شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی، کشور مستقلی داریم، هر چند مشکلات اقتصادی وجود دارد ولی دستاوردهای زیادی هم در کشور شاهد هستیم.
 
فرمانده بسیج ادارات تهران بزرگ بیان کرد: در گام دوم انقلاب باید از تجربیات گام اول استفاده کنیم و بسیج ادارات در تحقق دولت اسلامی باید تلاش کند تا کشور اسلامی در لایه های مختلف شکل بگیرد و مدیران و کارکنان باید انقلابی و اسلامی باشند.
 
تیموری با بیان اینکه ظرفیت بسیج در خدمت به استان تهران آماده است، گفت: در ام القرای جمهوری اسلامی نبایستی مردم در مراجعه به دستگاه‌های اداری با مشکل مواجه شوند، با تلاش مضاعف و تفکر انقلابی به نتیجه مطلوب می رسیم و این مسئله قابل تحقق است و مجموعه بسیج ادارات نقش محوری برای اصلاح قوانین، شناسایی مشکلات و غیره دارد.
انتهای پیام/
فرمانده بسیج ادارات تهران بزرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر