کد خبر: 1158300 A

استاندار خراسان جنوبی با تخصیص ۵ عدد تبلت هوشمند به مدارس مجری طرح آبا، از سوی استانداری موافقت کرد.

به گزارش ایلنا، شمس الدین ملانوری، صبح امروز،پنجشنبه ۲۷ آبان، در هشتمین نشست شورای آموزش و پرورش استان که درسالن ایثارگران مجتمع آموزشی رفاهی فرهنگیان استان، برگزار شد؛ اظهار کرد: باید درحوزه‌های آموزشی، پرورشی وتربیتی به گونه‌ای عمل کنیم،تاهمه دستگاه ها خود را در فرایندتعلیم و تربیت مسئول دانسته و مشارکت نمایند.
 
وی با بیان این که هیچ فردی نباید از آموزش دور بماند و باید بازمدندگان از تحصیل، شناسایی و جذب شوند، عنوان کرد: با بازگشایی مدارس، معلمان باید با آمادگی تمام و پیوست فرهنگی وارد کلاس درس شوند؛چرا که آموزش به روش غیر حضوری باعث شده دانش آموزان مهارت های اجتماعی را به خوبی فرا نگیرند.

استاندار خراسان جنوبی، بر آسیب شناسی اجتماعی و تشکیل کارگروه‌های تخصصی پسا کرونا تأکید کرد و ادامه داد: تعامل، هم افزایی و همکاری تمامی دستگاه‌های اجرایی اعم از دولتی و غیر دولتی، با مجموعه آموزش و پرورش استان ضرورتی عینی است زیرا تنها  حوزه‌ای است که با همه آحاد جامعه تعامل و سرو کار داشته و یکی از مراجع فرهنگ ساز تأثیر گذار است.

رئیس شورای آموزش و پرورش خراسان جنوبی خطاب به خادمین نظام تعلیم و تربیت در بهارستان علم و ادب، بیان کرد: شما باید برنامه‌ها و طرح‌های متنوع آموزشی، پرورشی و تربیتی را تهیه و تدوین کرده و برای دستگاه‌های مختلف مسئولیت سازی کرده و هر طرح را مرتبط و مناسب با وظیفه و نوع خدمات، برای دستگاه اجرایی مربوطه ارسال نمایید تا در جلسات شورا،تصمیم سازی و دستگاه ها مکلف به اجرا شوند.

به گفته ملانوری، شورای آموزش و پرورش یکی از تأثیر گذارترین شوراهای فعال در جامعه است و باید در کنار برگزاری منظم،کیفیت بالایی نیز داشته باشد.

انتهای پیام/
آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی دانش آموزان شورای آموزش و پرورش آسیب شناسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر