کد خبر: 1156276 A

رئیس شورای شهر تهران گفت: در کشور، مکتب و انقلاب جایگاه خاصی را برای کتابخوانی قائل هستیم و بوده‌ایم. انشالله بتوانیم در این زمینه در کل کشور میزان کتابخوانی را از آنچه که هست و مناسب نیست به شرایط بهتری برسانیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مهدی چمران در ابتدای جلسه بیست و سوم شورای شهر تهران در نطق پیش از دستور خود گفت: امروز را که روز میلاد حضرت امام حسن عسکری است را به همه تبریک می گویم. امیدوارم که بیاموزیم پیرو مکتب ولایت و ائمه اطهار باشیم.

او ادامه داد: فردا روز کتاب و کتابخوانی است و در کشور، مکتب و انقلاب جایگاه خاصی را برای کتابخوانی قائل هستیم و بوده‌ایم. انشالله بتوانیم در این زمینه در کل کشور بتوانیم میزان کتابخوانی را از آنچه که هست و مناسب نیست به شرایط بهتری برسانیم.

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به مصوبات شورا در ارتباط با حمایت از کتاب گفت: کتابخانه‌هایی را که شهرداری تهران ایجاد کرده به مراتب از کتابخانه دیگر دستگاه ها قوی تر است. در برخی از ایام کتابخانه های شهرداری شبانه روزی بودند و در هر محله ای سعی بر این بوده که کتابخانه ایجاد شود.

چمران گفت: فردا روز جهانی دیابت و روز جهانی نیکوکاری نیز هست. در کشور در نیکوکاری پیشتاز بوده ایم و مردم بسیاری از مسائل کشور را با نیکوکاری و توسط خیرین حل می کنند.

انتهای پیام/
رئیس شورای شهر تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر