کد خبر: 1155439 A

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس:

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس و نماینده مردم تویسرکان گفت: باید قدردان تلاش وزیر بهداشت در امر واکسیناسیون سریع کرونا باشیم.

به گزارش ایلنا به نقل از وبدا، محمد مهدی مفتح گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و مشکلی که برای دنیا ایجاد کرد، ما شاهد چندین مرحله  برخورد وزارت بهداشت با آن بودیم. 

وی با بیان این که واکسن، مهمترین عامل برای پیشگیری از شیوع کرونا است و مسئول برخورد با این معضل وزارت بهداشت بود، به جلسات زیاد برگزار شده برای برخورد با این ویروس اشاره کرد و گفت: از زمانی که دکتر عین اللهی مسئولیت وزارت بهداشت را به عهده گرفتند شاهد یک جهشی در رابطه با واکسن کرونا بودیم  و تعداد افراد بسیار زیادی امکان دریافت واکسن را پیدا کردند و اگر کسی تمایل به تزریق واکسن داشت با مشکلی مواجه نمی شد. در صورتی که قبل از مسئولیت دکتر عین اللهی به عنوان وزیر بهداشت، در تزریق واکسن خیلی مشکل داشتیم و واکسیناسیون به کندی انجام می گرفت.

مفتح تاکید کرد: در زمان دکتر عین اللهی گشایشی در امر واکسیناسیون کرونا دیدیم و واکسن های مختلف در سراسر کشور به وفور در دسترس مردم قرار گرفت.

وی در پایان با اشاره به این که علاوه بر تعداد فراوان واکسن کرونا، توزیع مناسب آن نیز بسیار چشمگیر بوده است، افزود: باید قدردان تلاش وزیر بهداشت در این امر مهم باشیم.

 

انتهای پیام/
کمیسیون برنامه بودجه محمد مهدی مفتح نماینده مردم واکسیناسیون وزیر بهداشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر