کد خبر: 1154479 A

کاشانی:

عضو شورای شهر تهران نسبت به حاشیه های ایجاد شده در جلسه گذشته شورای شهر با حضور معاون فنی و عمرانی واکنش داد و خواستار حل مسأله با حضور شهردار تهران شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حبیب کاشانی در جریان جلسه بیست و دوم شورای شهر تهران در تذکری با اشاره به حاشیه های ارائه گزارش معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران گفت: در جلسه گذشته و هنگام ارائه گزارش آقای شعبانی سوتفاهماتی پیش آمد که این مباحثه‌ها طبیعی است و پیش می‌آید که باید همینجا تمام می‌شد و برطرف می‌شد.

او ادامه داد: هم شورا شأن دارد و هم دوستان ما در صف شأن دارند و همه به این بلوغ رسیدیم که شأن همدیگر را رعایت کنیم. اما متاسفانه این اقدام کش پیدا کرده و به فضای مجازی رسیده است.

عضو شورای شهر تهران اضافه کرد: نمی‌خواهم به این مطلب بپردازم و حدس من این است که این قبیل مباحثات پیش می‌آید و چیز خاصی نیست، اما انتشار در فضای مجازی باید قابل کنترل شود. لذا خواهش می کنم وقت شریف مردم تهران و جایگاهی که شورا دارد اجازه نمی دهد که مجددا در صحن به این مسأله بپردازیم.

او ادامه داد: از شما به عنوان رئیس شورای و آقای سروری خواهش می‌کنم که این موضوع را طی جلسه‌ای با آقای زاکانی و معاون فنی و عمرانی حل کنید و هرکس جایگاه خود را ببیند و این موضوع دیگر تکرار نشود.‌ چرا که ما یک مأموریت داریم و آن نوکری مردم است و اگر وقت مردم را به بطالت بگذارنیم و می‌خواهم حرمت افراد حفظ شود تا بتوانیم با آرامش چیزی که قسم خوردیم را انجام دهیم.

انتهای پیام/
عضو شورای شهر تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر